آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
تیتر یک
صحبتی با لشکر قلم به دستان اجاره‌ای استاندار خوزستان
ماندانا صادقی-نتایج ارزیابی عملکرد سال ۹۸ استانداری‌ها در شاخص‌های عمومی و اختصاصی منتشر شد و خوزستانِ ما به رغم دریافت بیشترین بودجه پایین‌ترین رتبه را به خودش اختصاص داد
دریده شدن خوزستان زیر دندان شغال
پایگاه خبری فیدوس-عبدالحسن مقتدایی مدعی است به دلیل بر هم زدن قاعده بازی سیاسی در خوزستان قربانی شده است، حال سئوال این است؛ شغال و اژدهای خوزستان چه کسانی هستند؟
انتشار عکسی از مدیر عامل پتروشیمی آبادان که همه را دچار شُک کرد+عکس
پایگاه خبری فیدوس- انتشار عکسی از محسن علوی عطا آبادی در فضای مجازی که نشان می‌دهد وی در حال مصرف نوشیدنی خاص است افکار عمومی و صنعت را به خود معطوف کرد.
پیشنهاد رشوه ده هزار یورویی به یک روزنامه‌نگار در اروند
پایگاه خبری فیدوس- انتشار فایل صوتی پیشنهاد رشوه ده هزار یوروریی به یک روزنامه‌نگار در اروند بهانه‌ای برای انتشار گزارشی در خصوص وضعیت تهدید و تطمیع اهالی رسانه طی این سال‌ها در آبادان خرمشهر شد.
چه خبر از پرونده زمین‌خواران آبادانی
پایگاه خبری فیدوس- باز انتشار مصاحبه دادستان سابق آبادان در خصوص گرونده زمین خواری در این شهر فرصت مناسبی برای پیگیری وضعیت این پرونده است.
ثروت مهمتر است یا عزت
پایگاه خبری فیدوس- این مطلب گفتگویی است با حسین عبدالباقی و صحبتی است با کسانی که برای ثروت اندوزی به هر قیمتی امثال او را الگوی خودقرار داده‌اند.
نقش یک خانواده در تاریخ ویرانی آبادان
پایگاه خبری فیدوس طی چندین مطلب به موضوع عبدالباقی پرداخته است، در این نوشته با استناد به مواردی روشن قصد بر تحلیل نقش خانواده عبدالباقی در تاریخ ویرانی آبادان داریم.
حلقه نخست از زمین‌خواری در آبادان
پایگاه خبری فیدوس- قول داده بودیم در پرونده زمین‌خواری مطالبی را با شما در میان بگذاریم. این گزارش کوتاه بخش نخست از این مطالب خواهد بود که در آن به اسامی اشاره شده است.
بررسی ریشه‌ای مشکلات فعلی و عوامل موثر بر آن
داریوش معمار- این مطلب مقدمه انتشار چهار نوشته در خصوص مشکلات اصلی حوزه مورد اشاره است که در سال پیش‌رو مقدمه‌ای برای تحلیل مطالبات مردم و عوامل اثر گذار بر آنها می باشد. نوشته‌های بعدی طی چهار روز از طریق فضای مجازی انتشار خواهند یافت.
این غارت است یا تخلف مالی
پایگاه خبری فیدوس- در این گزارش 18 صفحه شرح تخلفات مالی سازمان منتطقه آزاد اروند به گواهی دادسرای قوه قضائیه در خوزستان و دادسرای دیوان محاسبات منتشر شده است.
زنده شدن خاطرات دوران ارباب- رعیتی در آبادان امروز
پایگاه خبری فیدوس- حوادث این روزهای آبادان خرمشهر سورئالیستی است. شرح خرید یک ملک در شهرک خودرویی توسط شهروند آبادانی از حسین عبدالباقی و اسناد و مدارک آن از این دست اتفاق‌هاست.
پاسخی به تکذیبیه معاونت علوم پزشکی آبادان و برق ناحیه جنوب در خصوص زمین‌های واگذار شده
پایگاه خبری فیدوس- جوابیه در پاسخ به تکذیبیه صادر شده توسط معاونت علمو پزشکی آبادان، مدیریت برق ناحیه جنوب با طرح چند سئوال و مواردی از سازمان منطقه آزاد اروند.
انتقادی در خصوص اجرایی نشدن قانون منع به‌کار گیری بازنشستگان در صنعت پتروشیمی
پایگاه خبری فیدوس- طبق اخبار رسیده به این رسانه در یکی از مناسب مدیریتی بندر امام خمینی با شرایطی مبهم فردی بازنشسته با وجود منع قانونی مشغول به کار است.
چگونه آبادان تبدیل به پول نقد شد
این مطلب گزارشی مختصر در خصوص تاریخچه خانواده عبدالباقی و شرح مسیر ثروت اندوزی ایشان در آبادان و اروند است.
پرونده زمین خواری در منطقه آزاد اروند-2
پایگاه خبری فیدوس- زمین‌خواری در آبادان خرمشهر به خصوص پس از تاسیس سازمان منطقه آزاد اروند مسئله‌ای پدیده‌ای است که برای درک درستش باید تحلیل شود. ضرر و زیان حاصل از این پدیده برای این دوشهر ارقامی نجومی است.
گزارش یک پروژه مهم پیمانکاری در اروند، کارگران در خطر
پایگاه خبری فیدوس-مسئله نیروهای برون سپار سازمان منطقه آزاد اروند و شرکت پیمانکاری که برنده مناقصه مربوط به این نیروها شده، حاوی نکاتی است که روشنگر شفاف نبودن این پیمان و پوششی بودن شرکت برنده است.
نامه وارده
پایگاه خبری فیدوس- مجتبی حیدری‌کیا از جوانان متخصص شهرستان ماهشهر نامه‌ای در خصوص مشکلات کارگران منطقه خطاب به ربیعی مدی عامل هلدینگ خلیج فارس منتشر کرد.
میخ تیز در سینه‌ی مردم، ما نگاه، ما حیرت
پایگاه خبری فیدوس- وقتی به لیست نارضایتی مردم از عملکرد سازمان منطقه آزاد اروند، ذی‌نفعان عملکرد منطقه آزاد اروند و واقعیت امور و تصمیم‌ها نگاه می‌کنیم روشن می‌شود مشکل کار کجاست؟ مشکل آنجاست که بعضی مسئولین قانون، مقررات و تعهد به مردم را پشت در اتاقشان گذاشته‌اند.
پربازدیدها
آخرین اخبار
Histats.com START (standard) Histats.com END