آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
تیتر یک
مسائل پنج معامله مبهم و خرید خودرو انجام شده توسط سازمان منطقه آزاد اروند
پایگاه خبری فیدوس- مسائل مربوط به واردات خودروهای آتش‌نشانی، آمبولانس‌ها، خودروهای لاکچری و قیمت گذاری یک قواره زمین تجاری واگذاری پیگیری امور حقوقی سازمان منطقه آزاد اروند به پیمانکار سئولات ما در این مطلب از احمد رستمی است.
در مورد عکسی با لنکروز و کت و شلوار مارک
پایگاه خبری فیدوس- انتشار عکسی با ماشین لنکروز از احمد رستمی عضو هیئت مدیره منطقه آزاد اروند به همراه برادر نماینده خرمشهر در محروم‌ترین روستای این منطقه بازتا زیادی در فضای مجازی داشت ماندانا صادقی در این خصوص مطلبی به شرح زیر نوشته است.
چگونه آب در خوابگاه مورچگان ریخته شد
اولین جلسه دادگاه اکبر طبری، معاون اجرایی حوزه ریاست قوه قضائیه در دوره ریاست مرحوم شاهرودی و نیز آملی لاریجانی که با ورود سید ابراهیم رئیسی به قوه قضائیه از کار برکنار شد و سایر متهمان پرونده مربوطه در تاریخ ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ آغاز شد؛ پرونده‌ای قطور که ۲۲ متهم اصلی دارد و در ارتباط با آن ۶۱ نفر بازداشت شده اند.
خشونت علیه زنان، سابقه‌ای به قدمت تاریخ
ایران پیرترین کشور جهان
روزنامه ایران نوشت: «بر اساس آخرین یافته‌ها نرخ رشد جمعیت کشور به زیر یک درصد سقوط کرده است.
رویاهای خاموش و خاطره‌های دور
مثل یک سوارکار زخمی، بازگشته از هزیمتی ناگزیر، حزین و سرشکسته و کُند پا از خیابان های خلوت مان گذشت. ما، آسیمه سر و هراسیده ، پیچیده در شولای شبهه و شایعه های هول آور، صدای پایش را از پشت پنجره های بسته شنیدیم.
رانت اقتصادی به نام منطقه آزاد اروند و مدیریت در خوزستان
داریوش معمار- پرداختن به بعضی روابط و بسترهایی که تولید رانت و فساد در منطقه آزاد اروند کرده است در شرایط فعلی از اهمیت زیادی برخوردار است. باید امید داشت همه رسانه‌های محلی بتوانند به حوزه انتقاد از عملکرد مدیریتی این سازمان بازگردند.
جمعیت ایران در حال عبور از عصر طلائی
استاد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، نرخ رشد جمعیت سال ۹۸ را کمتر از یک درصد اعلام کرد و گفت: در حال افول دوران طلایی جمعیت در کشور هستیم که این موضوع بسیار خطرناک است.
کدام کشورها بیشترین آثار تاریخی ثبت شده را دارند
ایران در جایگاه دهم کشورهایی قرار دارد که بیشترین آثار ثبت شده تاریخی را در میراث جهانی یونسکو دارد، نگاهی به دیگر کشورهای این لیست بسیار جالب است.
کرونا در کدام نقاط کشور جولان می‌دهد
به گزارش فیدوس در این مطلب اسامی شهرهایی که در وضعیت قرمز شیوع کرونا قرار دارند را مشاهده می‌کنید.
گزارشی جدید از حادثه سقوط هواپیمای اکراینی
حدود ۵ ماه است که از ساقط شدن پرواز شماره ۷۵۲ هواپیمای بین‌المللی اوکراین در آسمان تهران می‌گذرد ولی حواشی آن همچنان ادامه دارد.
امید اسد بیگی متهم سردستگی در قاچق عمده ارز و پول کیست
امید اسد بیگی، جوان ۲۸ ساله‌ای که در جریان واگذاری هفت تپه در سال ۹۴، یکی از مالکان مجموعه شد، حالا با اتهام سردستگی سازمان یافته اخلال در نظام ارزی و پولی کشور از طریق قاچاق عمده ارز و معاملات غیرمجاز ارزهای دولتی، محاکمه می شود.
کرونا تا چه زمانی ادامه خواهد داشت
سیامک قاسمی اقتصاددان در یادداشتی اینستاگرامی درباره‌ی زمان پایان کرونا نوشت: این امروز مهمترین سوال انسانی، اجتماعی، اقتصادی، سیاسی در جهان است و بر اساس زمان بازگشت به شرایط عادی سناریوهای کامل مختلفی برای همه پدیده های جهانی بویژه اقتصاد می‌توان متصور بود.
آبادان فراموشخانه خوزستان
ماندانا صادقی، روزنامه‌نگار آبادانی در یادداشتی به انتخاب مجدد شهردار سابق آبادان -محمودرضا شیرازی- پرداخته است که در ادامه می‌خوانید: از روزی که محمودرضا شیرازی در دی‌ماه ۸۹ پا به شهرداری آبادان گذاشت تا ۲۰ خرداد ۹۵ که رفت، شهر آبادان ۶۵ ماه درگیر حاشیه‌های شهردار بود.
سقوط آزاد جامعه ایرانی
داریوش معمار- یکسال بسیار سخت را به لحاظ تعدد حوادث گذرانده‌ایم، سالی که از ابتدا با اخبار ناگوار ناشی از حوادث طبیعی، سوء مدیریت، تلاقی سوء مدیریت و حوادث طبیعی و مشکلات بی‌سابقه اقتصادی ناشی از تحریم، گرانی و تورم افسار گسیخته و مرگ و میرهای عجیب، اخبار فساد و دزدیهای بزرگ، بیماری کرونا تا امروز همراه بوده است.
مطلبی در مورد چگونگی تشخیص و مبارزه با کرونا
سازمان جهانی بهداشت در سرتاسر دنیا به دنبال شناسایی، ردیابی و محدود کردن ویروس جدیدی از خانواده ویروس کرونا به نام«کوید-۱۹» (COVID-19) است. ویروس COVID-19 هنوز در حال مبتلا کردن افراد زیادی در چین و شیوع در کشورهای دیگر دنیا است.
معامله بر سر جان پناهندگان در مرزهای اروپا
درگیری در مرز یونان و ترکیه بالاگرفته است. گروهی از پناهجویان که قصد دارند از ترکیه وارد یونان شوند با پلیس مرزی یونان درگیر شده‌اند. تصاویر منتشر شده حاکی از این است که پناهجویان به طرف ماموران مرزی یونان سنگ پرت کردند و پلیس هم از گاز اشک‌آور استفاده کرده است.
کرونا از ابتدا تا امروز در ایران
هر آنچه در مورد کرونا از ابتدا تا این ساعت در ایران رخ داده است.جدیدترین اخبار رسمی درباره کرونا تا این ساعت
پربازدیدها
Histats.com START (standard) Histats.com END