آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۴۷۰۹
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۹ - ۰۱:۰۹
واکنش
پایگاه خبری- فیدوس آل کثیر در واکنش به این محرومیت غیرمنتظره گفت: نمی توانم چیزی بگویم و زبانم قفل شده است. این محرومیت حاصل لابی عربستانی هاست و نمی شود کاریش کرد.

عیسی آل‌کثیر مهاجم گلزن پرسپولیس که با زدن چهار گل در لیگ قهرمانان آسیا ستاره بی چون و چرای این دوره از مسابقات بود، با حکمی ناعادلانه و حیرت آور از سوی ای اف سی ، شش ماه محروم شد.

به گزارش فیدوس ورزشی،  آل کثیر در واکنش به این محرومیت غیرمنتظره گفت: نمی توانم چیزی بگویم و زبانم قفل شده است. این محرومیت حاصل لابی عربستانی هاست و نمی شود کاریش کرد.

آل کثیر که به شدت ناراحت بود، افزود: ابلاغ محرومیت جعلی را گذاشتند تا یک ساعت قبل از بازی اعلام کردند تا نتوانیم اعتراض موثری انجام بدهیم و جلسه رسیدگی برود تا بعد از مسابقه که نشود کاری کرد.همه می دانند که من همیشه برای شادی برادرزاده ام شادی گل را به این سبک انجام می دادم و اصلا این مسایلی که ای اف سی به من نسبت داده، در روح و خونم نیست.

مهاجم گلزن سرخ ها گفت: این پرسپولیس ۴۰ میلیون نفر را پشت خود دارد و فقط به یک آل کثیر وابسته نیست. انشالله بقیه بازیکنان با تمام وجود تلاش می کنند و نتیجه را می گیرند. امیدوارم بتوانند حق ابن مردم را داخل زمین بگیرند. بهرحال این مسایل عربستانی ها همیشه در فوتبال بوده و ما را اذیت کرده اند.

آل کثیر: یکساعت مانده به بازی محرومم کردند تا نشود کاری کرد

Histats.com START (standard) Histats.com END