آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۴۷۰۳
تعداد نظرات: ۵ نظر
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۷
معارفه اسدالله غلامپور طی همین هفته به عنوان مدیر عامل غدیر
طبق اخبار رسیده اسدالله غلامپور مدیر عامل برکنار شده پتروشیمی امیرکبیر و مدیر عامل سابق شرکت نوشیدنی آلئوئورا ساوه طی همین هفته به عنوان مدیر عامل پتروشیمی غدیر معارفه می‌شد.

 سئوالی از وزیر رفاه و مدیر عامل شستا، انتصاب غلامپور به چه قیمتی

طبق اخبار رسیده به پایگاه خبری فیدوس اسدالله غلامپور مدیر عامل برکنار شده پتروشیمی امیرکبیر و مدیر عامل سابق شرکت نوشیدنی آلئوئورا ساوه طی همین هفته به عنوان مدیر عامل پتروشیمی غدیر معارفه خواهد شد.

رضوانی‌فر مدیر عامل شستا نیز روز گذشته در همین رابطه با مدیر عامل فعلی شرکت غدیر دیدار کرده است. امیدواریم در خصوص ابهامات پیرامون مصالحه و مسائل کاری اسدالله غلامپور در دوره مدیریت وی در پتروشیمی امیرکبیر پیگیری جدی به عمل آید و همچنین وزیر رفاه پاسخ بدهد چگونه وقتی مدیر عاملی در یک شرکت پتروشیمی زیر مجموعه آن وزارت خانه به دلیل مشکلات عملکردی برکنار می‌شود، در مجموعه دیگر همان وزارت خانه منصوب می‌گردد.

آیا نباید در خصوص اهرم‌های فشار سیاسی و روابطی که چنین انتصاباتی را رقم می‌زنند آن هم در صنعت حساس پتروشیمی کشور تردید کرده و از ایشان سئوال کرد.

همچنین پیشنهاد می‌شود در خصوص مسائل طرح شده از نهادهای امنیتی و نظارتی نیز سئوال شود که آیا چنین انتصالباتی به صلاح این منطقه و این صنعت با توجه شرایط ویژه آن می‌باشد!؟

پایاگه خبری فیدوس قطعاً با پیگیری عملکرد غلامپور پس از معارفه در پتروشیمی غدیر نتایج این انتصاب سیاسی و عواقب جدی آن را حداقل جهت روشن شدن افکار عمومی و مسئولان و متصدیان اجرایی دردولت بعد پیگیری و منعکس خواهد کرد.

 

انتشار یافته: ۵
در انتظار بررسی: ۱
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
-
|
۲۱:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۹
0
0
ای کاش که در همان امیرکبیر می ماند. روسای جدید تصویب کرده اند پایه حقوق کارمندان رسمی که ۳ برابر شرکتی ها دریافتی دارند، اضافه شوند و برای شرکتی ها هم هیچ! چه حکایتی در این مملکت است که کسی از خوردن و تبعیض سیر نمی شود و شکم هایشان از حرام پر شده است؟
ناشناس
|
-
|
۱۹:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
0
0
باز گلی به جمال ایشون، آقای پهلوانی در امیرکبیر که پایه حقوق کارمندای رسمی رو افزایش داد و نیروهای شرکتی که یک سوم رسمی ها دریافت می کنند می تونند سماق بمکند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۱
0
0
باز خدا پدرش را بیامرزد، مدیرعامل جدید پتروشیمی امیرکبیر پایه حقوق رسمی ها را افزایش داد. بقیه سماق بمکند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۱
0
0
غلامپور در امیرکبیر به حقوق کارگران اضافه کرد، پهلوانی به حقوق خودش و رفقا!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
0
0
باز دم ایشان گرم، مدیرعامل جدید که حقوق خودش و نورچشمی های رسمی را بالا برد. بقیه هم سماق بمکند.
Histats.com START (standard) Histats.com END