آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۴۶۲۲
تعداد نظرات: ۴۸ نظر
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۳
استخدام از وابستگان وزیر رفاه تا نزدیکان استاندار خوزستان، نمایندگان سابق کهگیلویه، کرمانشاه و بوشهر
طی یکسال گذشته در دوره مدیریت اسدالله غلامپور در "شرکت پتروشیمی امیرکبیر" نزدیک به 300 نفر به صورت قراردادمدت معین، قرارداد مستقیم با شرکت، تامین نیرو، رفاه پردیس، تعمیرات و زرین کنگان استخدام شده‌اند.
گزارشی از استخدام چندصد نفر طی دوازده ماه در یک شرکت پتروشیمی

داریوش معمار روزنامه‌نگار خوزستانی و مدیر مسئول چندین نشریه اقتصادی است. او نزدیک به بیست سال است در حوزه‌های مختلف اقتصادی و اجتماعی قلم زده و سابقه سردبیر هفته‌نامه ارمغان بازار متعلق به بازار خوزستان را به مدت یک دهه در کارنامه کاری خود دارد. وی همچنین بیست سال سابقه کار و فعالیت در وزارت نفت و شرکت ملی صنایع پتروشیمی دارد.

تهدید و تخریب هزینه ورود به پرونده نوید زرشیمی 

و طرح چند سئوال از اسدالله غلامپور


داریوش معمار-از زمان انتشار گزارش " حلقه‌ای دیگر از پرونده نوید زرشیمی و غلامحسین مطهری" شرحی بر معادله یک مجهولی "اسدالله غلامپور"، نوید رزشیمی و نصف شدن سود سالانه ششمین الفین بزرگ ایران، نگارنده به صورت هدایت شده از سوی گروهی از افراد که پیام و مطلب جعلی مشترکی را منتشر کردند، تخریب شده‌ است. عامل اصلی و برنامه‌ریز این موضوع را طی هفته آینده با اسناد و مدارک کافی معرفی خواهم کرد.

"به همین مناسبت لازم به ذکر است، نگارنده هیچ پرونده تخلفی در طول بیست سال گذشته در حوزه فعالیت حرفه‌ای نداشته‌ام و پرونده خاصی نیز در حال حاضر در حوزه مسائل دیگر ندارم که این موضوع قابل استعلام است."

همچنین اگر پرونده‌ای هم بود، ارتباطی با صحت اطلاعات و مطالب منتشر شده نداشت.

ضمناً باید اشاره کنم سیلی از پیام‌ها و مدارک از سوی افراد مختلف در خصوص "گروه مطهری اصل"، "شرکت نوید زرشیمی"، مسائل مربوط به شرکت امیرکبیر در حوزه‌های مختلف به خصوص در موضوع جذب و استخدام دریافت کرده‌ام که باتوجه به تحقیقات انجام شده بخش نخست آنها را به صورت گزارشی در این مطلب قید و در خصوص آن طرح سئولاتی از مدیر عامل فعلی شرکت و مدیریت بانک رفاه خواهم کرد. امید آنکه این مطالب راهگشای روشن شدن مسائل مختلف باشد. همچنین در گزارش جداگانه‌ای به مسائل حوزه مالی و فروش در رابطه با مجموعه غلامحسین مطهری، نویدزر شیمی و پتروشیمی امیرکبیر طی روزهای آتی خواهم پرداخت.

یک. 

گزارشی از استخدام نزدیک به 300 نفر 

در شرکت پتروشیمی امیرکبیر طی حدود یکسال

طی یکسال گذشته در دوره مدیریت اسدالله غلامپور در "شرکت پتروشیمی امیرکبیر" نزدیک به 300 نفر به صورت قراردادمدت معین، قرارداد مستقیم با شرکت، تامین نیرو، رفاه پردیس، تعمیرات و زرین کنگان استخدام شده‌اند. این آمار شامل افراد تبدیل وضعیت شده نیستند. این آمار از طریق کنترل اضافه تعداد بیمه‌شدگان شرکت پتروشیمی امیرکبیر از تاریخ 1/1/98(زمان انتصاب اسدالله غلامپور) تا امروز از طریق اداره کار منطقه ویژه اقتصادی قابل استعلام و بررسی است.


دو. 

سهم استخدام غیر بومی‌ها و بکارگیری‌های پرحاشیه در واحدهای خاص

اما از این آمار نزدیک به صد نفر نیروی غیر بومی استخدام شده‌اند. طبق قانون و مصوبه صریح مجلس شورای اسلامی، تعریف نیروی کار بومی برای منطقه ماهشهر و شهرستان‌ها و مناطق تابعه آن کاملاً مشخص و روشن است، و هرگونه تخطی از آن تخلف محسوب شده و قابلیت پیگیرد قانونی توسط مدعی‌العموم می‌تواند داشته باشد. در این بکارگیری‌ها همچنین نزدیک به 30 نفر نیروی جدید در دفتر تهران در بخش‌های مختلف از جمله فروش و تدارکات به کار گرفته شده‌اند، که این موضوع با وجود کارشناسان متخصص در این حوزه با آمدن رئیس جدید فروش شرکت انجام شده، که خود این موضوع شائبه برانگیز است و باید روشن شدن آن را در گرو شناخت معرف این فرد دانست.


سه.

سهم استخدام افراد غیر بومی 

وابسته به چهره‌های سیاسی به همراه معرفی اسامی

نکته مهم در این خصوص، استخدام افرادی وابسته به چهره‌های سیاسی است که این موضوع در این سطح تا کنون در صنعت پتروشیمی سابقه نداشته است. برای مثال آقای "محمدرضا لوایی" برادر همسر وزیر رفاه در شرکت پتروشیمی امیرکبیر بدون یک روز سابقه کار و تخصص مرتبط با این صنعت با موقعیت عالی استخدام شده است. این موضوع دقیقاً برخلاف نظر و دستور صریح وزیر در خصوص عدم به کارگیری خانواده یا بستگان وی در شرکت‌ها و زیرمجموعه‌های وزارت رفاه می‌باشد.

خانم "فرناز احمدی" و آقای "سعید کرمی" غیر بومی، با سفارش "نماینده سابق مردم کرمانشاه آقای حسن سلیمانی" در این شرکت استخدام شده‌اند. "یوسف جعفری" و "مصطفی جعفری شهنی" از مسجد سلیمان با سفارش " یکی از مشاوران فعلی استاندار خوزستان". "حسین بدیعی" از بندر لنگه در استان بوشهر معرفی شده توسط "نماینده سابق مردم بوشهر در مجلس شورای اسلامی" که از روز اول به صورت قرارداد مستقیم در شرکت استخدام شده است.

آقای "اکبر شعبانی" ساکن هندیجان که با معرفی "نماینده سابق مردم ماهشهر" بدون یک روز سابقه کار در صنعت پتروشیمی در این شرکت به استخدام رسمی درآمده است، نوع استخدامی که تنها در طول تاریخ شرکت با آزمون استخدامی قابل انجام بوده. "محمد مکوند" و خانم "شیما زالی" از مسجد سلیمان از دیگر افراد غیر بومی استخدام شده در شرکت است.

اما افرادی که توسط آقای "عدل هاشمی نماینده سابق کهگیلویه و بویراحمد" جهت استخدام معرفی شده و غیر بومی هستند شامل: آقای "سعید بخشوده"، آقای "ابراهیم بازیار" که برادر یکی از قضات شهرستان گچساران بوده و اهل ممسنی می‌باشند. آقای "بهرام پرنده وار" شاغل در اداره مهندسی متولد و اهل دهدشت و آقای "ضرغام حق‌پناه" شاغل در واحد آی‌تی. خانم "فاطمه عابدی کبریا" از بابل و خانم "ندا نصیری" از جهرم استخدام در اداره فروش دفتر تهران. آقای "مصطفی دهقانی" اهل بوشهر در واحد تضمین کیفیت که معرفی شده توسط نماینده سابق مردم بوشهر می‌باشد. آقای "ابراهیم شکیبازاده" در اداره انبار، "مسعود بهزادی" در اداره تعمیرات، "سید مرتضا راستات" و "میلاد ویسی‌نژاد" اداره خرید که هرسه همچنین توسط آقای" عدل هاشمی نماینده سابق مردم کهگیلویه و بویراحمد" معرفی شده‌اند.

آقای "رضا عیدیان" اهل اندیمشک در اداره فرایند، "حسین کعبی‌نسب" در برنامه‌ریزی تعمیرات "فرزند آیت‌الله کعبی نسب"، آقای "حسین ملک‌زاده" اهل گناوه به عنوان کارگر فنی، آقای "ناصر امام حسنی" در خدمات کالا اهل گناوه،آقای " آرش کاوی‌نژاد" اهل دیلم همچنین خانم "شیما کرد" کارمند اسناد فنی و بایگانی و خانم "صدیقه حسینی‌برومند" کارمند مدیریت‌برنامه ریزی وچند ده نفر دیگر. اینها تنها تعدادی از اسامی هستند که غیر بومی بوده و به دلایلی در شرکت پتروشیمی امیرکبیر به کار گرفته شده‌اند. البته افراد دیگری نیز هستند که نگارنده در صورت نیاز به نام ایشان نیز اشاره خواهد کرد.


حال چند سئوال از مدیر عامل پتروشیمی امیرکبیر

-دلیل و مجوز استخدام افراد غیر بومی با وجود صراحت قانونی ممنوعیت در این خصوص (شرایط خاص منطقه ماهشهر به لحاظ وضع اشتغال با وجود نیروهای بومی و جوانان متخصص با استعداد اما بیکار)را چه کسی صادر کرده است؟

-دلیل استخدام افراد غیر بومی وابسته به بعضی چهره‌های سیاسی در حالی که افراد بومی با تخصص لازم در منطقه هستند چیست؟ این استخدام‌ها چه منافعی برای چه شخصی دارند؟ آیا ارتباطی میان چنین استخدام‌هایی و نصف شدن سود سالیانه شرکت نمی‌توان پیدا کرد؟

-به چه دلیلی برادر زن وزیر رفاه در شرکت پتروشیمی امیرکبیر با وجود تصریح وزیر در خصوص عدم به‌کار گیری بستگان وی، استخدام شده است؟ آیا ارتباطی میان تشویق‌نامه‌های صادر شده توسط وزیر رفاه برای شما و این نوع جذب و استخدام‌ها وجود دارد؟

- چرا با وجود کارشناسان باسابقه شاغل، اقدام به جذب نیروی جدید جهت این بخش شده است؟ قابل ذکر است که نیروهای جذب شده و نه رئیس فروش جدید جذب شده هیچ کدام سابقه قابل توجه‌ای در این حوزه نداشته‌اند.

- دلیل به‌کار گیری فردی که استخدام وزارتخانه آموزش و پرورش بوده و از محل خدمت خود مرخصی گرفته است در پتروشیمی امیرکبیر با حقوق چند ده میلیونی بدون هیچ تخصص و سابقه‌ای در صنعت پتروشیمی و در سمتی نامتعارف چیست؟ چرا بعضی افراد بدون یک روز سابقه (با وجود کارگرانی با بیش از ده سال سابقه) بدون هیچ تخصصی از میان افراد غیر بومی یک‌شبه تبدیل وضعیت شده‌اند؟ دلیل منطقی برای در نظر گرفتن حقوقی نامتعارف برای خانم شیما زالی‌پور در اداره فرایند که چند ماه بیشتر از استخدام ایشان نمی‌گذرد و علاوه بر غیر بومی بودن تخصص ویژه‌ای هم ندارند چه بوده است؟ چه کسی پاسخگوی منابع مالی هدر رفته و حقوق از دست رفته جوانان بومی منطقه است؟


جمع بندی

مشخص است وقتی در شرکت و منطقه نیروی بومی توانمند برای مشاغل موجود داریم، این حجم از استخدام و جذب به خصوص جذب افراد غیر بومی باید مورد واکاوی و کنکاش نهادهای مسئول، بانک رفاه، نماینده مردم منطقه و افکار عمومی قرار گیرد.

ضمن آنکه جای سئوال است چرا نماینده شرکت نوید زرشیمی در هیئت مدیره که همواره در ادوار سابق، مخالفت شدید با هرگونه استخدام جدید داشته‌اند، در این دوره سکوت کرده‌اند؟ این موضوع نیز با توجه به مطالب قبلی منتشر شده از این قلم در خصوص شرکت نوید زرشیمی و همچنین مطالب آتی روشن خواهد شد.

خوب است مسئولین منطقه که مطالبه حق طلبی و مبارزه با هرنوع تخلف قانونی و حقوق جوانان بومی را دارند، با توجه به چنین مسائلی در ارتباطات خود با افرادی که به هر شکل حقی را پایمال کرده‌اند تجدید نظر کنند.

‌در آخر باید اشاره کنم مجموعه شرکت‌های پتروشیمی در کشور به خصوص مجموعه‌های خصولتی، حتی بخش واگذار شده مشابه نوید زرشیمی در اصل متعلق به ملت بوده و سرمایه ملی هستند که هیچ کس اجازه ندارد آنها را ملک یا دارائی شخصی خود فرض کند.

خبرهای مرتبط
انتشار یافته: ۴۸
در انتظار بررسی: ۱
غیر قابل انتشار: ۰
خادم رهبر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
0
0
کلا پتروشیمی های زیرمجموعه هلدینگ خلیج فارس طی یکسال گذشته همین بوده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
0
0
دروغ محز
بهره بردار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
0
0
حال که طبق جمع بندی نویسنده شرکت های خصولتی متعلق به ملت هستند طبیعی است از شهرهای اطراف در این شرکت ها استخدام شوند
یک ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
0
0
باسلام
خیلی وقت است که در شرکتهای پتروشبمی وضع از این قراراست . کلا این شرکتها شده ارث پدری یه عده خاص که هر کاری دلشون میخواد میکنن و وقت حساب و کتاب هم یه باجی به حسابرسها میدن و تراز کلین میگیرن و تمام . حالا که میخواین رسیدگی کنین لطفا بررسی کنین ببینین چرا گروه های حسابرسی بعد از اتمام کارشون ودادن گزارش عموما یه سفر به خارج تز کشور رفتن . ( البته مفتی )
یک ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
0
0
باسلام
خیلی وقت است که در شرکتهای پتروشبمی وضع از این قراراست . کلا این شرکتها شده ارث پدری یه عده خاص که هر کاری دلشون میخواد میکنن و وقت حساب و کتاب هم یه باجی به حسابرسها میدن و تراز کلین میگیرن و تمام . حالا که میخواین رسیدگی کنین لطفا بررسی کنین ببینین چرا گروه های حسابرسی بعد از اتمام کارشون ودادن گزارش عموما یه سفر به خارج تز کشور رفتن . ( البته مفتی )
مطلع
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
0
0
واقعا متاسفم برا افرادی مانند شما نویسنده که با اظهارات دروغ فقط دنبال جو سازی و برهم زدن آرامش منطقه و شهر هستید، میدانید چرا در آبان ماه بیشتر اعتراضات از ماهشهر بود؟ چون افرادی مغرضانه مثل شما احساسات جوانان را بر می انگیزند و شد آنچه نباید میشد. من غلامپور را می‌شناسم، اولا ایشان برادر شهید هستند و از خانواده شهدا خودش م تا پایان جنگ در جبهه‌ها بود و هم اکنون جانباز میباشد حتا نمی‌تواند دو رکعت نماز را بدون درد بخواند و نماز دورکعتی را نیم ساعت تمام نمی‌کند. از مفاخر جبهه و شهادت است خواهشا بدون دلیل جو سازی نکنید. تازه همه پتروشیمی ها نصفشان غیره بومی اند شاید تخصصی لازم باشد که به اندازه کافی در ماهشهر نباشد. خدا از شما نگذرد
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
0
0
من درشركت اميركبيركار ميكنم هرچه نویسنده این سطور گفته کاملا درست است استخدام ها از گچساران ودیلم وهندیجان واندیمشک ومسجدسلیمان وشهرهای اطراف گرفته تاشهرهای بز گ مثل تهران وغیره هر وز شاهد عده ای استخدام جدید تحت عنوان قراردادی استخدام میشن وجوانان بومی ومتخصص وتخصیل کرده بیکار هستن خیانت بزرگ به مردم بومی منطقه محسوب میشه
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
0
0
باسلام
من درشركت اميركبيركار ميكنم هرچه نویسنده این سطور گفته کاملا درست است استخدام ها از گچساران ودیلم وهندیجان واندیمشک ومسجدسلیمان وشهرهای اطراف گرفته تاشهرهای بز گ مثل تهران وغیره هر وز شاهد عده ای استخدام جدید تحت عنوان قراردادی استخدام میشن وجوانان بومی ومتخصص وتخصیل کرده بیکار هستن خیانت بزرگ به مردم بومی منطقه محسوب میشه
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
0
0
واقعا” یک نفرپیدا شد مرد باشه و این همه فساد رو که سابقه نداشته در پتروشیمی امیر کبیر رو کنه واقعا همچین چیزی رو من تا الان ندیده بودم من ۲۰ سال تو این شرکت سابقه دارم با مدرک فوق دیپلم کارم جوری هست که کلی مدرک از شرکت‌های خارجی و داخلی دارم حالا چطور من تغیر وضعیت نمیشم و یک نفر که با سفارش یک آدم گردن کلفت بدونه یک روز سابقه و هیچ نوع مدرک فنی و هیچ نوع تخصصی مستقیم استخدام شرکت میشه پس اگه این فساد نیست اسمش چی ؟؟؟
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
0
0
سلام
من دو سال داخل امیر کبیر تو پروژه کارکردم بومی هم هستم یازده سال هم سابقه کار دارم تمام مدارک وسابقه ام بردم پیش همین غلامپور مدیر عامل امیر کبیر با اینکه اولین روز اعلام استخدام رفتم پیش ایشان ام به من گفت استخدام نداریم چند بار دیگه هم رفتم بهش گفتم پروژه مان داره تمام میشه اما هیچ کاری برام نکرد الان هم پنج ماه بیکارم وهیچ درامدی ندارم ...
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
0
0
این تنها یکی از تخلفهای اینها هست پتروشیمی مسجدسلیمان که بایستی نیروهای بومی استخدام میکردن اکثرا از بهبهان و کهگلویه استخدام شدن ۹۰ درصد نیروها غیربومی هستن هیچکس هم جوابگو نیست اگر هم کسی حرفی بزنه بازداشت میشه
ناشناس
|
United States
|
۱۹:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
0
0
پس چرا من که فارغ التحصیل امیرکبیرم سابقه کار مرتبط داشتم بومی هم بودم دو بار هم رفتم مصاحبه ولی هیچ خبری نشد دیگه استخدام نشدم؟؟
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
0
0
تمام داستان اینه،اقای غلامپور تو زمان انتصابشون این اقارو برکنار کردن به دلیل سواستفاده از پست شون، چون جناب نویسنده ریس روابط عمومی بودن و برکنار شدن دارن تهمت میزنن،اقا از خدا بترسین
آزاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
0
0
خدا کمک کنه ،به کجا داریم میریم ،الله اعلم
تولید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
0
0
من خودم حقوق این جدیدی ها را دیدم،بدون دردسر اومدن سر سفره چرب و چیلی،
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
0
0
درود بر دکتر غلام پور مدیر انقلابی همین که بعد از چندین سال بسته بودن در پتروشیمی امیر کبیر برای ورد افراد نیاز مند به کار با حضور این آقا در امید به روی خیلیا باز شد شما ها اگه خیلی ناراحتین چرا سراغ پتروشیمی های دیگه نمیرید که حتی یک نفر هم استخدام نمیکنن و گره از مشکل بیکاری جوانان رو حل نمیکنن دکتر غلام پور مصداق یک نیروی انقلابیه خدا حفظشون کنه
حمید عساکره
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
0
0
اقای روح اله دهقانی واحد مشاوره خانواده . حقوق بیش از ده میلیون میگیره که از شیراز اومده به وابسته پدرش که تو ارتش . جالبه که یک روزه رسمی شده حقوق نجومی اقای سیاهپوش و خانم محمدی جهت مشاوره که هیچ تاثیری نداشتند
حمید عساکره
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
0
0
اقای روح اله دهقانی واحد مشاوره خانواده . حقوق بیش از ده میلیون میگیره که از شیراز اومده به وابسته پدرش که تو ارتش . جالبه که یک روزه رسمی شده حقوق نجومی اقای سیاهپوش و خانم محمدی جهت مشاوره که هیچ تاثیری نداشتند
سعید البوغبیش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
0
0
سلام
پروژه یک میلیون دلار اقایان محمدی زاده و دریاپیمان جهت erp . مجیب حامی این دو نفر هست
سایت من
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
0
0
من در حال حاضر در پتروشیمی امیر کبیر مشغولم شرکت به تعداد زیادی نیرو احتیاج داشت به دلایل اینکه بسیاری از پرسنل
دارای سن بالا بوده اند حال در میان نیروهای زیادی چه فرزندان نفرات استخدامی امیرکبیر چه نفرات قرارداد چند ماهه و چه نفرات بومی روز مزد اینها همه قراردادی شدند حال با این حساب این همه نیروی که گفتم استخدام شد و همه بومی بودند اینها را در نظر نگرفتید فقط به چندین نفر که استخدام شده و غیر بومی هستند نگاه کردید
ماهان
|
United Kingdom
|
۱۱:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
0
0
سلام و عدض ادب خدمت همه دوستان.مطلب فوق رو با دقت خوندم.چند نکته رو باید یاداور شد.همیشه نباید نیمه خالی لیوان رو دید.پتروشیمی امیرکبیر چند سال بود که آزمون استخدامی برگزار نکرده بود که به دستور آقای غلامپور آزمون استخدامی برگزار شد و تعداد ۱۷۰نفر در قسمت بهره برداری جذب شدن.که آزمون فقط بین افراد بومی سربندر و ماهشهر برگزار شد.یه امر طبیعیه در کنار افراد بومی که بابدون آزمون استخدام میشوند یه سری افراد غیربومی نیز استخدام بشن.امریه که همه جای ایران انجام میشه و مختص فقط دکتر غلامپور نیست.زحمات جناب دکتر غلامپور در جهت مبارزه با ویروس کرونا و تجهیز شهرستان به ماسگ و الکل فراموش نکنید.اگه به مطلب فوق دقت کنید بیشتر بازی سیاسی و تخریب فرد مقابل هست.امیدوارم منطقی درک کنید این مطلبو.یا حق
پدر بازنشسته دارای فرزند متاهل بیکار بومی ماهشهر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
0
0
همه شرکتها ی منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی همین وضع را دارند .کسی نیست بررسی کند. تازه این افراد که از کار برکنار نمی شوند و‌پس از مدتی که اب از آسیاب افتاد موضوع عادی می‌شود. فقط کسانیکه به امید عدالت اسلامی در ادارات کار ثبت نام کرده اند ناامید تر سرخورده می شوند.
رسولی
|
United Kingdom
|
۱۵:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
0
0
درود خدا بر دکتر غلامپور.از مطلب نوشته شده مشخصه فقط و فقط هدف تخریب آقای غلامپور رو دارن.بعد از چند سال که شرکت هیج گونه جذب نیرو نداشت دکتر غلامپور آزمون استخدامی برای افراد بومی برگزار کردن و تعداد زیادی افراد بومی مشغول ب کار شدن.افراد بومی نیز از طریق اداره کار مشغول به کار شدن.تعداد اندکی نیز افراد غیربومی جذب شدن که روال کاری تمام شرکت ها هستش.که درصد اندکی شامل میشه.الان یه سری افراد سودجو زوم کردن به استخدام افراد غیربومی که انشااله جنتب دکتر با درایت جناب این افراد رو خواهد داد.چون از رو دلسوزی این مطلبو ننوشتن بلکه فقط جنبه تخریب داره.با حضور دکتر غلامپور سفره برای افرادی که سال ها منتظر استخدامی بودن پهن تر شده.تهمت نزنید و تخریب نکنید لطفا که عواقبش پیش خدا خیلی سخته.دکتر غلامپور همواره مدیری انقلابی و جهادی بوده.باتشکر
رسولی
|
United Kingdom
|
۱۵:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
0
0
درود خدا بر دکتر غلامپور.از مطلب نوشته شده مشخصه فقط و فقط هدف تخریب آقای غلامپور رو دارن.بعد از چند سال که شرکت هیج گونه جذب نیرو نداشت دکتر غلامپور آزمون استخدامی برای افراد بومی برگزار کردن و تعداد زیادی افراد بومی مشغول ب کار شدن.افراد بومی نیز از طریق اداره کار مشغول به کار شدن.تعداد اندکی نیز افراد غیربومی جذب شدن که روال کاری تمام شرکت ها هستش.که درصد اندکی شامل میشه.الان یه سری افراد سودجو زوم کردن به استخدام افراد غیربومی که انشااله جنتب دکتر با درایت جناب این افراد رو خواهد داد.چون از رو دلسوزی این مطلبو ننوشتن بلکه فقط جنبه تخریب داره.با حضور دکتر غلامپور سفره برای افرادی که سال ها منتظر استخدامی بودن پهن تر شده.تهمت نزنید و تخریب نکنید لطفا که عواقبش پیش خدا خیلی سخته.دکتر غلامپور همواره مدیری انقلابی و جهادی بوده.باتشکر
ناشناس
|
United Kingdom
|
۱۵:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
0
0
جناب آقای داریوش معمار جنابعالی متولد و بومی شهر آبادان هستی.چرا دلت واسه پتروشیمی و پالایشگاه آبادان نمیسوزه.چرا درمورد افاراد غیربومی آبادان مطلب نمیزاری.قشنگ مشخصه سعی در تخریب دکتر غلامپور دارید با یک سری مطلب بدون منبع.شما اگه دلسوز بودی درمورد افراد غیربومی جذب شده در پالایشگاه و پتروشیمی آبادان مطالبه گری میکردی ن در مورد منطقه ویژه ماهشهر و صرفا پتروشیمی امیرکبیر.آقای محترم با جبهه گیری بر علیه دکتر غلامپور به دلیل مسائل شخصی نون مردم رو نبر که آهشون میگیره شما رو.
ماهشهری
|
United Kingdom
|
۱۵:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
0
0
استخدام نیروی کار غیر بومی خودش یک جرم است و استخدام نیروی غیر بومی با سفارش سیاسی آن هم نزدیک صد نفر فقط جرم نیست ظلم به مردم منطقه است و آقای غلامپور باید پاسخگوی نماینده انقلابی ماهشهر باشد و تکلیف این استخدام‌های غیر بومی را مشخص کند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
0
0
با عرض سلام ، اي كاش خصومت شخصي و كينه ورزي با شخص محترم مدير عامل زمان حال رو ، به بقيه افراد زيرمجموعه تعميم ندهيم ،بنده كارمند پتروشيمي اميركبير هستم و به لطف كار خيري كه جناب دكتر غلامپور در حق ما كردند، تا آخر عمر خود و خانواده ها مديون و دعاگوي ايشان هستيم ، آقاي معمار ، شما اگر نميتونيد مشكل افرادي كه از بيكاري رنج ميبرن رو حل كنيد، نون كسي كه زحمت ميكشه و به قول شما ، غير بومي هستن و مسافتي رو روزانه ساعت ٥:٣٠ صبح ، طي ميكنن واسه يه لقمه نون حلال، آجر نكن...اگر انسانيت داشتيد، مرد بوديد، و واقعا به فكر رفع مشكل بيكاري بوديد؛ با سند و مدرك صحبت ميكرديد، نه ازاون ور آب با حرف هاي كذب ، كينه هاتونو فرياد بزنيد و افكار عمومي رو مسموم كنيد.
حامد عباسی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
0
0
سلام خسته نباشید
من در شرکت بازرسی در پتروشیمی همدان مشغول بکار هستم چند ماه نفرات خود پتروشیمی از طریق رابطه استخدام میکنن اونم نفری که اصلا لوله ندیدن از کرمانشاه خرم آباد خوزستان و سنندج چرا اینقدر تو همدان نفر بیکار هستش استخدام نمیکنن رفتن از شهرهای دیگه میارن چرا اداره کار و استانداری همدان پیگیری این موضوع به این مهمی نمی باشند چرا کسی از مسئولین نظارتی تو استخدام نفرات نیستن خودمم اینجا مشغول هستم چون پارتی ندارم امکان یک درصد نداره که بعد راه اندازی بتونم استخدام بشم چون پارتی نداریم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
0
0
باسلام
جناب دکتر غلامپوربه اندازه کافی محبوب هستن بخاطرکارخیرهایی که کردن باحرف های کذب شمازیرسوال نمیرن وهمیشه دعای ماوخانواده هامون حافظ ایشان هست ، دکترغلامپور آزمونی گرفتند که فقط برای جذب کسانی بود که ساکن ماهشهر هستنداین یعنی ازمون بومی حالا کنارش یه تعدادی مثل ماکه خوزستانی هستیم یابقیه عزیزان که ازاستان های دیگری هستنداستخدام شدند ایرادش چیه؟اینکه به دروغ ازحقوق های انچنانی صحبت میکنیدتاذهن مردم رودرگیرکنید قابل قبول نیست
نکته دیگه اینکه همه یه روزی ازیه جایی بدون سابقه شروع کردید پس بجای حسادت وبریدن نون همکارویک انسان که شاید خرج خانواده ای گردنشه یکم انسانیت داشته باشیدچون خداهست و جواب همه خوبی هاوبدی هاروهمین دنیامیده.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
0
0
من ۴ساله در پتروشیمی امیرکبیر کار میکنم بصورت روزمزد
بعد این مدیر عامل به راحتی نیرو جذب کرده رسمی شده درد دلم رو پیش کی ببرم بخدا خسته شدم چقدر حق خوری اخه
محبی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
0
0
به جرات میتونم بگم تا الان زیرک ترازاین مدیرعامل ندیدم خیلی قشنگ خودشو یه فرد مومن وانقلابی معرفی کرده مثل تموم اونایی که توی دولت دارن میخورن ایشونم سود شرکت رو نصف کرده این دیگه شوخی نیست بحث منافع ملی هستش باید ازش پرسیده بشه وقتی تولید مشابه پارسال بوده جرا سود نصف شده این پول کجا رفته تاکی قراره پشت مسئولین قایم شوید تا۱۴۰۰چیزی نمانده میدونم به زودی راهی زندان خواهی شد.
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
0
0
روزهای اخرت رو خوش بگذرون غلامپور
انشاالله به زودی نماینده مخلص وباایمان شهر حاج حبیب وارد عمل میشن ودستت رو برای همه نمایان خواهد کرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۴
0
0
متاسفانه مردم ماهشهر قدر عافیت رو نمیدونن.آقای غلامپور بعد از سال ها که خبری از استخدامی نبود جوون های بومی زیادی از طریق آزمون و اداره کار جذب کردن.در کنار این یه سری افراد غیربومی متخصص که عرف استخدام کشور هست استخدام شدن.آقای دکتر خیلی از جوون های بیکار رو مشغول کردن.لطفا نون به نرخ روز خور نباشید.این یه خصومت شخصیه و این آقا سعی در تخریب جناب دکتر دارن.لطفا دامن نزنید به این حواشی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۴
0
0
خوبه خودتم میگی این شرکت ها سرمایه ملی هستن.قطعا در کنار افراد بومی،افراد غیربومی هم حق استخدام در این شرکت ها دارن.طرف فرزند همین مملکته کیلومترها راه میاد دور از خانواده دنبال یه لقمه نون حلال.در زمان ۸ سال دفاع مقدس مگه فقط مردم خوزستان تو مرزها جنگیدن؟از شهرهای تهران،اصفهان،مشهد،تبریز و...هزاران شهید دادیم.یعنی اونموقع مردم میگفتن چون بومی نبستیم ربطی به ما نداره؟آقای محترم لطفا بخاطر مشکل شخصی که با دکتر غلامپور داری نون مردم رو آجر نکن.آه این خانواده ها پشت سرته
کارمند
|
Germany
|
۰۴:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۴
0
0
از وقتی غلامپور آمد امیرکبیر هیچ خیر و برکتی در این شرکت ندیدیم، الان هم که این خبرها واقعا زندگی ما را بهم ریخته، کسی بررسی کند اگر این اخبار درست است غلامپور را بیرون کنند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۵
0
0
دوستان بعضا از مدیرعامل جناب غلامپور نیک گفتند و امید که جانب دارانه نباشد. البته غلط های املایی که دربیان طرافداران ایشان به چشم می خورد گاها باعث القای این موضوع است که احتمالا از همین آقازاده های استخدام شده ی حقوق میلیون تومانی باشند که رابطه سوادشان را بالا برده و جایگاه متخصصان ماهشهری را اشغال نموده اند. بعضا دوستان از استخدام های با آزمون ایشان یاد نموده اند که جوابشان این است که اگر آن نبود که ایشان باید اعدام می شدند بعلت خلاف و لابی های پنهانشان. دوستانی در مورد اختصاص شرکت به ملت غیور ایران زمین دارد که بنده بعنوان جوان ماهشهری موافق ام. اما سوال اینجاست که دوستان استخدام شده از شهرستان های اطراف با لابی و بواسته وارد شرکت شده اند نه یک آزمون برابر ایرانی اسلامی. برادری نیز بیان نموده اند ایشان از خانواده معظم شهداست و اهل نبرد حق علیه باطل و با درد نماز بجا می آورند. برادرم، بنده نیز فرزند شهید هستم و بیکارم چگونه است که مدیرعامل شرکتی نشدم !؟! برادرم جناب خاوری مدیرعامل فراری بانک ملی نیز از رزمندگان بنام دوران دفاع مقدس است و سوال از شما اینست که اکنون کجاست ؟؟! امیدوارم نه فقط جناب نماینده محترم ماهشهر در مجلس شورای اسلامی ورود نمایند، بلکه آقای رییسی رییس قوه قضاییه باید ورود کرده و دست تمامی این لابی گر های خون خوار را قطع نمایند‌.
نفتی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۵
0
0
بنظر من اگه اینقدر کمبود متخصص و کارشناس در منطقه کم هست که لازمه غیر بومی هم استخدام بشه، باید طبق قوانین و مقررات و با ضابطه باشه، نه با رابطه، اگه این صنعت یک صنعت ملی هست باید برا استخدام غیر بومی آگهی استخدام بزنن، نه فقط آشنا و دوست
نفتی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۵
0
0
یا حق به امید استخدام عادلانه و نه رابطه ای جوانان ایران زمین
واسته غلطه شدى١٩ واسطه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۷
0
0
نظر قبلی رو که نذاشتی ای دوستات آقای معمار که دم از بیسوادی باقی میزنند بهشون برسون خودش هم که گند زد
واسته غلطه شدى١٩ واسطه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۸
0
0
نظر قبلی رو که نذاشتی ای دوستات آقای معمار که دم از بیسوادی باقی میزنند بهشون برسون خودش هم که گند زد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۸
0
0
فقط میگم الهی خیر دنیا و آخرت نبینی غلامپور
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۸
0
0
فقط میگم الهی خیر دنیا و آخرت نبینی غلامپور
سعید مرادی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۱
0
0
سلام اقای دهقان پور واحد روانشناسیاستخدام جدید واقعا ... است نمس دونم از کجا اوردنش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۱
0
0
افرادی که میفرمایند مقاله منتشر شده مغرضانه ست توجه داشته باشن ایشون با سند و مدرک صحبت کردن پس بیان با سند و مدرک حرف بزنن و ثابت کنن غلام پور دنبال نمد برا کلاه خودشو و اطرافیانش نبودن .غلام پور چون چیزی برای عرضه نداشت با تهمت و افترا نیروهای قبلی رو بر کنار کرد و با تبلیغات مسخره سعی کرد بر نا کار آمدیش پوشش بذاره اما انشالا که به زودی محاکمه و نتیجه خیانت ها و ظلم هایی که کرده رو میبینه.
مطلع
|
United States
|
۱۳:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۱
0
0
وظیفه مدیر عامل شناسایی سود و افزایش درآمدهای برای شرکت است اسدالله غلامپور در این مهم ناموفق عمل کرد.
وظیفه مدیر عامل شرکت پتروشیمی امیرکبیر کاهش نرخ بیکاری منطقه نیست.
کمک به مستمندان وظیفه کمیته امداد امام خمینی و ضدعفونی معابر وظیفه وزارت بهداشت است. این ها برای شرکت آب و نان نمیشه. من سهامدار افزایش سود دارم.
امیر کبیری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۴
0
0
من در پتروشیمی امیر کبیر کار می کنم و به عینه شاهد استخدام نفرات جدید غیر بومی بی سابقه بوده ام. این در حالیه که کلی نفر بومی شاغل با چند سال سابقه داریم که هم کار بلد هستند هم مدرک تحصیلی دارند که باید تو اولویت تبدیل وضعیت قرار می گرفتن. تو دوره آقای غلامپور نفر از تهران برای واحد خودمون اوردن و کد ۱۳۹ کردن البته خودش میگفت که سایقه داره ولی بعدا مشخص شد که هیچ سابقه ای نداره و صفره.یک نفر دیگه هم بصورت قرار دادی با رفاه گستر اوردن که اونم غیر بومیه. ولی نفر داریم که بنده حدا ۳ ساله روز مزد کار میکنه و به هر دری زده تا الان شرایط کاریش فرقی نکرده. خود من هم با سابقه چند ساله و مدرک فوق لیسانس و تخصص فنی تو کار خودم و با اینکه بومی هستم تو حسرت تبدیل وضعیت موندم.اللهم العن قوم الظالمین.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
0
0
من میخوام با این نگارنده بسیار خوب و خوش ذوق مناظره‌ای داشته باشم،آیا امکانش هست؟؟؟
عدالت
|
Germany
|
۲۱:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۸
0
0
خدا لعنت کنه غلامپور رو.هر چه نویسنده محترم نوشته اند بقران مجید درست است خودم پتروشیمی امیرکبیر کار میکنم چرا غلامپور پاسخی نمیدهد تا همه ما از جهل بیرون بیاییم
Histats.com START (standard) Histats.com END