آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۴۶۰۶
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۸
تلاش برای انحراف افکار عمومی از اسناد و اطلاعات منتشر شده تخلف‌ها در اروند
پایگاه خبری فیدوس-تلاش‌های (ر.ف) برای تخریب زمانی علنی بوده و به قول خودش یک فرمول ساده دارد؛ به زمانی نزدیک شو و با همان امکاناتی که در اختیارت قرار داد تخریبش کن!

 تهاجم خبری به اسماعیل زمانی با برنامه‌ریزی (ر.ف) با هدف انحراف افکار عمومی

پایگاه خبری فیدوس- این روزها که تحولات در سازمان منطقه آزاد اروند به سرعت در حال وقوع است، یکی از مسائل جالب تلاش (ر.ف)یکی از مدیر سابق سازمان منطقه آزاد اروند برای تخریب مدیر عامل این سازمان است.

تلاش‌های (ر.ف) به صورت علنی بوده و به قول خودش یک فرمول ساده دارد، به اسماعیل زمانی نزدیک شو بعد تخریبش کن با همان امکاناتی  که خودش در اختیار تو قرار داده است.

برگزاری جلسات شبانه با بعضی نمایندگان مجلس و اطرافیان ایشان، طرح ریزی برنامه‌های مسئله‌دار  برای منحرف کردن ذهن‌ها از حقیقت آنچه در سازمان رخ داده با محور تخریب حداکثری اسماعیل زمانی، سفارش به بعضی کانال‌ها و سایت‌ها برای توزیع مطالب و کلیپ و عکس علیهد زمانی، خوب سئوال ما این است که چرا (ر.ف) به دنبال این مسائل هستند.

روشن است که قرار شده با هماهنگی (ع.ک) و (ا.ر) ذهن‌ها از تخلف‌های ایشان برداشته شده و به سمت زمانی برگردد، از طرفی (ر.ف) که یکبار با همین روش چند سال سکان‌دار بخشی در اروند شد، حالا هم برنامه‌جدی دارد تا با ایجاد فشار و فرصت‌سازی زمانی را ناچار کند مسئولیتی به وی بدهد تا این تخریب‌ها تمام شود.

اما باید به ایشان یادآور شد که مسائل اخلاقی و اسناد تخلف کاری شما آنقدر مفصل است که در صورت تداوم این کار برای انحراف ذهن‌ها از حقیقت ماجرا و باج‌خواهی، ناچاریم آنها را منتشر کرده و در اختیار عموم قرار دهیم، بلکه این وقاحت و برنامه‌سازی‌ها تمام شود.

اگرچه این رسانه به اسماعیل زمانی نقدهایی دارد و همواره صریح در خصوص آن صحبت کرده، اما مهمترین انتقاد ما حمایت او از بعضی مدیران و افراد سازمان است که هرکجا تخلف ایشان منتشر می‌شود دهان رسانه را با شکایت و دهان مدیر عامل را با تخریب وی تلاش می‌کنند ببندند.

Histats.com START (standard) Histats.com END