آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۴۵۹۵
تعداد نظرات: ۵ نظر
تاریخ انتشار: ۰۶ تير ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۰
آفت لنکروز سواری مدیران در روستاهای محروم همراه برادر نماینده خرمشهر
پایگاه خبری فیدوس- امروز عکسهایی از بازدید احمد رستمی معاونت اداری مالی منطقه آزاد اروند با ماشین لنکروز از محروم ترین روستای خرمشهر همراه رئیس دفتر نمایند این شهر منتشر شد که آتشی بود بر جگر سوخته مردم، به این مناسبت مسائل و پرسش‌هایی را در خصوص عملکرد ایشان طرح کردیم.
آقای احمد رستمی در مورد پنج مسئله مهم مطرح شده در خصوص عملکردتان پاسخ بدهید


پایگاه خبری فیدوس- امروز عکسهایی از بازدید احمد رستمی معاونت اداری مالی منطقه آزاد اروند با ماشین لنکروز از محروم ترین روستای خرمشهر همراه رئیس دفتر نمایند این شهر منتشر شد که آتشی بود بر جگر سوخته مردم، به این مناسبت مسائل و پرسش‌هایی را در خصوص عملکرد ایشان طرح کردیم.

بازدید میدانی احمد رستمی از فقیرترین روستاهای خرمشهر با لنکروز و همراهی رئیس دفتر نماینده خرمشهر !

امروز تعدادی عکس به دست رسانه فیدوس رسید در خصوص بازدید میدانی آقای احمد رستمی معاونت امور اداری مالی منطقه آزاد اروند با کت  شلوار مارک و ماشین لنکروز به همراه رئیس دفتر نماینده خرمشهر آقای سیدلفته احمد‌نژاد از فقیر نشین‌ترین ناحیه روستایی شهرستان خرمشهر، جایی که آقای رستمی با ماسک و کت و شلوار شیک کنار مردمی بود که بعضی پول خرید ماسک هم ندارند، جایی که ظاهراً موعود شمخانی باید برای پاسخ دادن به مردم حاضر شود، اما چه ایرادی دارد رفقا باید در روزهای سخت به هم کمک کنند، آقای شمخانی هم این بار فرصت را برای عکس گرفتن به رفیقش در سازمان منطقه آزاد اروند داده است. 

در زمان مناسب حتما مطالبی را هم در خصوص فعالیت‌های عمرانی منطقه آزاد اروند خواهیم نوشت تا بخشی از مشکلات این مردم بیرون لنکروز حامل آقای رستمی به گوش مسئولان، به خصوص آقای شمخانی برسد.

آقا سید نماینده مردم محروم خرمشهر چه می‌کنی!؟

نکته و تذکر اول را باید به نماینده مردم خرمشهر بدهیم که چطور اجازه داده‌اند رئیس دفترشان با مدیرانی با این نوع ماشین و پوشش بدون آنکه اساساً برنامه‌ای داشته باشند در خصوص حل این مردم، بازدید بروند. آقا سید، نمایند مردم محروم فقیر خرمشهر اگر از همین ابتدا قرارتان با مردم این است که خدا قوت! 

خروجی این بازدید میدانی با لنگروز و آن تیپ و همراهی برای مرد چیست؟ جای دوری نروید اجازه بدهید ما در رسانه فیدوس در قالب چند سئوال مطالبی را با آقای رستمی مطرح کنیم بلکه شما هم چیزهایی دستگیرتان شود و متوجه شوید این کت و شلوارها و لنکروزها برای چه به خیابانهای خاکی روستاهای خرمشهر با حضور رئیس دفتر شما  رفته اند.

آقای رستمی دلیل حمایت شما از علی خانی چه بود!؟

آقای  رستمی در جایگاه رسانه و به عنوان صدای مردم چند سئوال از شما داریم. سئوال اول ما برمی‌گردد به مسئله آقای علی خانی کاندیدای دوره قبل انتخابات مجلس شورای اسلامی در خرمشهر، شخصی که با حمایت و تاکید شما مسئولیت در منطقه آزاد اروند داشته، کسی که در طول 3 سال پیش از نمایندگی باید بررسی شود چه تعداد پروژه در چه بخش‌خایی با وجود همه تذکرها در خصوص سیاسی بودن فعالیت‌های ایشان و قصد نامبرده برای کاندیداتوری مجلس به وی واگذار شده است. تعونی کارمندان، نیروهای برونسپار و .... آقای رستمی گفته می‌شود در ایام انتخابات نیز با وجود تاکیدهای فراوان حمایت‌های ویژه‌ای از نامبرده شده است. بفرمائید دلیل آن حمایت‌ها و تلاش‌ها چه بوده؟ برای ما جای سئوال است چرا شما با وجود آگاهی از این مسائل و تذکرهای فراوان از آقای علی خانی حمایت کردید.

آقای رستمی شما در جریان واگذاری امتیاز تیم فوتبال خرمشهر که 51 درصد آن متعلق به سازمان منطقه آزاد است توسط برادر نماینده سابق مردم خرمشهر هستید!؟

آقای رستمی سئوال دوم ما در خصوص تیم فوتبال خرمشهر است، تیم فوتبالی که 51 درصد سهام آن متعلق به منطقه آزاد اروند بود، تیمی که پول‌های صرف شده برای آن در یک یا چند نوبت به حساب برادر نماینده سابق خرمشهر واریز شده است. سئوال ما این است که  شما در خصوص این واریزها اطلاع داشته‌اید؟ می‌دانستید برادر نماینده سابق خرمشهر آقای امیر ثامری هیچ ارتباطی با منطقه آزاد اروند به لحاظ مالی و اداری در رابطه با این تیم نداشته که با این عنوان پولی به حساب نامبرده واریز شود؟ آقای رستمی اطلاع دارید آن تیم فوتبال که شما سهام‌دار 51 درصدش هستید امتیازش واگذار شده است، ماکه نمی‌دانیم در این واگذاری چه اندازه سازمان متضرر شده و یا سهم مردم و سازمان منطقه آزاد اروند پایمال شده است یا نه اما از شما می‌خواهیم در این خصوص پاسخگو باشد. 

موضوع جلسه با آقای مولوی نماینده مردم آبادان و طرح کننده تحقیق و تفحص از اروند!

آقای رستمی گفته می‌شود شخصی که دست راست و همه کاره مجموعه شما بوده جلسه‌ای را با نماینده فعلی آبادان آقای مولوی برگزاری کرده است که در آن در خصوص مسائل تحقیق و تفحص از سازمان منطقه آزاد اروند صحبت شده، نمی‌دانیم فرد نامبرده چه نوع همکاری با نمایند داشته، اما وقتی به سابقه این فرد نگاه می‌کنیم، می‌بینیم کمتر از دو سال قبل مدارک سازمان منطقه آزاد اروند طبق شنیده‌ها از مجموعه او مخفیانه برای تخریب افرادی در اختیار رسانه‌هایی خاص گذاشته شده است و سپس رابطه‌ای خاص از سوی نامبرده با فرد دیگری برملا شده که جنبه اخلاقی داشته جای بیان آن اینجا نیست. سئوال این است که ما باید چه برداشتی از ارتباط شما با این وقایع داشته باشیم. آقای رستمی شما از این جلسه اطلاع داشته‌اید یا نه؟ اگر اسنادی هست که باید برای تحقیق و تفحص در اختیار نماینده آبادان از سوی شخصی نزدیک به شما قرار گیرد، چرا این اسناد به صورت رسمی با حضور مقامات عالی سازمان به همه نمایندگان ارائه نمی‌شود؟ اینها برای ما و مردم سئوال است که شما چه اندازه در جریان این وقایع هستید؟

آقای رستمی ما به عنوان رسانه می‌خواهیم خوش‌بین باشیم، می‌خواهیم چشممان را به شایعات ببندیم وگرنه آنچه در شایعات گفته می‌شود آنقدر هست که باید کاسه چکنم برای بسیاری تصمیم‌ها در خرمشهر و آبادان دست گرفت اما نمی‌توانیم این مسائل را نادیده بگیرم.

نقش شما در واگذاری زمین خیابان دبستان چیست؟ آیا شرایط آن زمین را نمی‌دانستید!؟

چگونه نادیده بگیریم آقای رستمی که در خصوص واگذاری زمین خیابان دبستان متعلق به استانداری که قرارداد واگذاری به بخش دیگری دارد واساساً در زمان واگذاری و تخریب اسکلت فلزی آن هنوز متعلق به سازمان منطقه آزاد اروند نبوده (نمی‌دانیم الان این زمین به شما تعلق دارد یا نه) حتی اگر هم بود باید مراحل اداری واگذاری قانونی آن طی می‌شد، گفته می‌شود شما از آقای زمانی امضاء شروع بکار این پروژه را گرفتید، برای گروه ساختمان‌سازی عبدالباقی، نه پروانه ساخت، نه مجوز تخریب، نه قرارداد قانونی طبق روال قانونی با گروه ساختمان‌سازی عبدالباقی وجود داشته و اینکار را کردید، با این کار و با این مجوز گروه ساختمان‌سازی عبدالباقی در سخت‌ترین شرایط اقتصادی به بازارچه بانوان آسیب‌زد و باعث تخریب بخشی از آن شد، عکس‌های تخریب اموال عمومی مانند گلدان‌های شهری و نیمکت‌های شهرداری هم هنوز هست، آقای رستمی نام اینها در استفاده از اختیارات چیست؟شما چه نقشی در این موضوع داشتید، در خصوص واگذاری زمین 2 هکتاری تجاری جنب هتل نخل به گروه ساختمان سازی فوق و زمین تجاری روبروی باشگاه قابق‌رانی باکاربری تجاری به این گروه شما چه اطلاعی داشته‌اید؟

چرا منتقد اسماعیل زمانی هستیم؟ قضیه پرونده اهواز و آنچه حاشیه را مبدل به اصل کرده

بعضی به ما ایراد گرفته‌اند چرا از مدیرعامل منطقه آزاد اروند انتقاد کرده‌ایم، بله ما هم می‌دانیم پرونده اهواز ایشان مربوط به بنزین‌های داده شده به نیروی انتظامی برای ایام اربعین و ساختمان منطقه آزاد است که شاید مسائل آن آنچنان جدی نیست، آقای زمانی فکر کنید ببینید چه چیزی باعث شده این مسائل این اندازه بزرگ و جدی شود؟ حق نیست بگویم در خصوص این موارد و مسائل ایشان برای حمایت از احمد رستمی باید پاسخگوی مردم باشند!؟

نباید بگوییم استفاده از اعتبار رئیس شورای عالی امنیت ملی، مدیر عامل منطقه آزاد اروند و آقای فروزنده در مواردی که نباید، چه آسیبی به مردم آبادان و خرمشهر وارد کرده است!

فولاد جهان آرا و مسائل مربوط به عوارض ساخت، پول زمین و پروانه و غیره...

آقای فروزنده در نظر ما برای خوزستان و خرمشهر و آبادان سرمایه هستند، اما آقای رستمی از شما سئوال داریم چرا در خصوص دریافت مبالغ زمین و عوارض شرکت فولاد جهان‌آرا تعلل شده؟ آیا خود آقای فروزنده راضی به این مسئله بوده‌اند؟ آیا شما نقشی در این موضوع داشته‌اید!؟ آیا شما می‌دانید که آقای فروزنده‌ها برای رسیدن ثروت به جیب مردم خرمشهر و آبادان فولاد جهان آرا تاسیس کرده‌اند و اگر مبالغ مربوط به زمین و عوارض ساخت و پروانه و هرچیز دیگری متعلق به این مردم پرداخته نشده خودشان رضایت به ماندن این دیون در جیب دیگری به جای هزینه شدن برای روستاهای محرروم خرمشه و آبادان ندارند.

جمع بندی

آقای احمد رستمی اینها سئوالات رسانه است، ما باید این سئوالات را مطرح کنیم، اینها حداقل سئولاتی است که در مورد عملکرد شما مطرح است و البته ما آمادگی داریم پاسخ شما را باسند و مدرک در این خصوص منتشر کنیم، اما بدانید که آن ماشین لنکروز که سوار شدید بین فقیرترین قشر مردم خرمشهر رفتید مانند کاردی بود بر جگر خسته ما و مردم منطقه، ما جگرمان از این تفاخرها سوخته، بروید تاریخ این انقلاب را بخوانید تا متوجه شوید قرار بود کسی با این لنکروزها با این کت وشلوار و تفاخرها بین مردم نرود، اسماعیل زمانی و رفقای او در هیئت مدیره فعلی و قبلی هرکاری کردند برای این بود که مردم فقیر روستاهای خرمشهر از این تحقیر و فقر و گرفتاری و این نوع مسئولیت پذیرفتن و کار کردنها نجات پیدا کنند. 

حق بدهید ما جگرمان سوخته باشد آقای احمد رستمی. 


انتشار یافته: ۵
در انتظار بررسی: ۱
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
0
0
بنام حق وحقیقت
خداراشاکریم قبل از عزل ونصب نهایی این گونه موارد مطرح واحتمال به یقین رسیدگی شود ، تامرحمی باشد بر زخم هایی که اقای رستمی علی الخصوص بدون هرگونه امتیازی ،
اولا غیر بومی است
دوما در شهر های ابادان وخرمشهر واستان هیچ گونه مسیولیتی نداشته
سوما سن ایشان نه به انقلاب ونه بجنگ ومه به بازسازی قد میدهد
رابعا با ظاهرا غیر مذهبی که در محافل رسما بعنوان افتخار عنوان مینماید
وارتباطات شخصی ، وخاص با سازنده مشهور که قطعا اگر اسناد خرید های برج ها بررسی شود ......
احمد قیم جانباز و رزمنده دفاع مقدس
|
Germany
|
۰۳:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
0
0
آقای زمانی نمی دانم هنوز رزمنده ها و دوستان قدیمی را یادت می‌آید. زمین خیابان دبستان خانواده جانبازا و رزمنداگن آبادان هست، چرا دادید به عبدالباقی ما خون دادیم که یک نفری مثل عبداباقی نفعش را ببره؟
نیما
|
Germany
|
۰۳:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
0
0
اگر واقعا همه این کارها انجام شده چه خبره تو آبادان و خرمشهر چرا کسی رسیدگی نمی کنه ما از آقای رئیسی می‌خواهیم که به این مسائل رسیدگی کنند همینطور از نماینده مردمی مولوی که صدای بلندش سر استاندار خوزستان مردم را خوشحال کرد.
یک آبادانی
|
Germany
|
۱۷:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
0
0
یعنی یکی نیست ما را نجات بده از این وضع، امروز خودم شنیدم مقام معظم رهبری گفته بود باید با دزدی برخورد بشه به قوه قضتئیه، تو امیدیه هم زمین‌خوارها رو گرفتن، چرا تو آبادان و خرمشهر اینها را نمی‌گیرند!؟
ناشناس
|
Indonesia
|
۱۵:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۶
0
0
با سلام فقط احمد رستمي نيست كه زمين خوار باشد بلكه بايد جودكي ها و دريس و ستاد فرمان امام ها و دفتر اسناد هفت ابادان و ابلوچ و مممديان ها را در اين قضايا سهيم بدانيم و از انها سوال كرد كه چگونه در يك روز براي يك قطعه زمين هم پروانه ميگيريد وهم پايان كار و اصلاني سرپرست مسكن و شهر سازي وووووو
Histats.com START (standard) Histats.com END