آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۴۵۸۵
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۳
وضع تیم صنعت نفت آبادان خوب نیست
همه درگیر موضوع مالی هستند، باشگاه تا الان ۵۰ درصد دریافتی را داده است ۲۰ درصد دیگر را باید می‌گرفتیم اما هنوز پرداخت نکرده‌اند، باتوجه به اینکه تا شروع لیگ زمان زیادی نیست باید حتما به ما پول تزریق شود ۳۰ درصد هم که پایان لیگ دریافت خواهیم کرد.
به گزارش پایگاه خبری فیدوس میلاد جهانی بازیکن تیم صنعت نفت آبادان در گفت‌و‌گو با شرجی پرس در مورد آخرین وضعیت تیم فوتبال صنعت نفت آبادان بیان کرد: در این شرایط بد جوی و کرونایی تنها تیم خوزستانی هستیم که در آبادان تمرین می‌کنیم.

وی ادامه داد: با توجه به تاریخ اعلام شده مجبور هستیم که خودمان را اماده نگه داریم و شرایط را برای ادامه لیگ آماده کنیم با این اوصاف خیلی باید مراقبتها از لحاظ پیشگیری بیشتر شود که خدایی نکرده اتفاقاتی صورت نگیرد.

هافبک تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با اشاره به مشکلات مالی بازیکنان این تیم، تصریح کرد: همه درگیر موضوع مالی هستند، باشگاه تا الان ۵۰ درصد دریافتی را داده است ۲۰ درصد دیگر را باید می‌گرفتیم اما هنوز پرداخت نکرده‌اند، باتوجه به اینکه تا شروع لیگ زمان زیادی نیست باید حتما به ما پول تزریق شود ۳۰ درصد هم که پایان لیگ دریافت خواهیم کرد.

جهانی افزود: امیدوارم که باشگاه در پرداخت این ۲۰ درصد به قول خودش عمل کند، از مسئولان نیز خواهش می‌کنم تیم نفت را تنها نگذارند.

وی با بیان اینکه امید همه هواداران به فوتبال این شهر است، گفت: فوتبال تبدیل به بیزینس شده  و تمام بازیکنان تیم صنعت نفت از قشر ضعیف هستند و همه نان‌آور خانه و کمک حال خانواده هستند نیاز به حمایت دارند.

بازیکن تیم فوتبال صنعت نفت آبادان، با اشاره به جایگاه احتمالی این تیم در پایان لیگ، خاطر نشان کرد: سهمیه آسیا دور از دسترس نیست، قطعاً هر بازی در آبادان بدون تماشاگر برای ما حکم فینال را دارد، ولی مجبور هستیم بازی کنیم، بازیکنان روز به روز از لحاظ بدنی بهتر می‌شوند، اما دلیل نمی‌شود که به‌طور کامل آمادگی داشته باشیم.

جهانی یادآور شد: باید با تمام انرژی و تمام تمرکزی که کادر فنی و بازیکنان می گذارند در بازیها حاضر شویم و بهترین عملکرد را داشته باشیم.

Histats.com START (standard) Histats.com END