آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۴۲۹۸
تاریخ انتشار: ۱۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۴
رئیس جدید هیات مدیره باشگاه استقلال گفت:مطمئن باشید اگر این حاشیه‌سازی برای استقلال ادامه داشته باشد سکوت نخواهم کرد و عوامل حاشیه ساز را به هواداران معرفی می کنم.
به گزارش فیدوس: رئیس جدید هیات مدیره باشگاه استقلال گفت:مطمئن باشید اگر این حاشیه‌سازی برای استقلال ادامه داشته باشد سکوت نخواهم کرد و عوامل حاشیه ساز را به هواداران معرفی می کنم.
اسماعیل خلیل زاده خصوص اینکه گفته می‌شود وی به عنوان رئیس هیئت مدیره استقلال انتخاب شده است و آیا این تصمیم در جلسات هیئت مدیره گرفته شده گفت: بر اساس اساسنامه اگر عضوی استعفا بدهد و عملاً از سیستم مدیریتی باشگاه خارج می شود. در جلسه‌ای که ما داشتیم تصمیم بر این گرفته شد که که به عنوان عضو حجر که به عنوان رئیس جدید هیئت مدیره فعالیت کنم. قرار است این موضوع به اطلاع وزیر ورزش و جوانان هم برسد. رئیس هیئت مدیره و تغییرات در هیئت مدیره را در خود اعضا انجام می‌دهند و سپس به اطلاع رئیس مجمع می رسانند.
وی در خصوص اینکه شایعه شده سعید آذری قرار است به هیئت مدیره استقلال اضافه شود گفت: همان طور که می دانید هفته گذشته آقای فتحی جلسه‌ای با وزیر ورزش داشتند که روابط عمومی وزارت ورزش بعد از پایان جلسه اعلام کرد که آقای فتحی در استقلال ماندنی است و اگر قرار باشد عضوی هم به هیأت مدیره استقلال اضافه شود با هماهنگی فتحی و سایر اعضای کنونی هیئت مدیره خواهد بود. در مورد آقای آذری هم تا این لحظه چیزی نشنیدم.
عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در خصوص اینکه چه مشکلاتی با اپراتور تلفن همراه که اسپانسر این باشگاه است پیدا کرده‌اند گفت: ما در نشست هیئت مدیره مصوب کردیم تا زمانی که حساب های ما بین ما و ایرانسل مشخص نشود از ارائه خدمات به این اپراتور معذور خواهیم بود. این را هم بگویم اگر این وضعیت تا بازی آینده ادامه داشته باشد مطمئنا از لوگوی این شرکت در بازی با نفت مسجدسلیمان استفاده نخواهیم کرد.
وی در پاسخ به این سوال که دلیل اصلی این مشکل چیست گفت: مان هم نمی دانیم مشکل چیست و هر چه جلسه می‌گذاریم اختلاف های ما و آنها مشخص نمی‌شود. باور کنید چند جلسه گذاشتیم اما هنوز قانع نشده ایم که جریان چیست. مسئله ای که وجود دارد این است که ما خواهان روشن شدن قرارداد با اسپانسرمان هستیم و تا زمانی که وضعیت مشخص و روشن نشود به این شرکت سرویس نخواهیم داد.
رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال در پاسخ به این سوال که چرا استراماچونی در کنفرانس های خبری شرکت نمی کند گفت: 2 روز پیش آقای فتحی جلسه‌ای را با استراماچونی برگزار کرد و همه این نکات را به او گفت. قرار شد او به صحبت‌های مدیرعامل باشگاه توجه کند اما این را ذکر کنم که تو اصلا به فرودگاه نرفته بود. امروز هم از مسئولین باشگاه خواستم نامه ای را به وزارت امور خارجه بزند که آنها برای مطالب کذب یک رسانه ایتالیایی اقدام لازم را انجام بدهند. قرار نیست که یک رسانه مطالب کذبی بنویسد و باشگاه هم اقدامی انجام ندهد.
وی با تاکید بر این که برخی جریانات در تحریک عوامل حاشیه‌ای در استقلال نقش دارند گفت: من از مدیرعامل باشگاه خواستم که به این مسائل ورود کند و در تمرینات استقلال هم بیشتر شرکت داشته باشد. اگر دقت کرده باشید فتحی روز گذشته به تمرین استقلال رفت و دوباره با استراماچونی صحبت کرد. مطمئن باشید اگر این شرایط ادامه داشته باشد سکوت نخواهم کرد و عوامل حاشیه ساز را به هواداران معرفی می کنم. ما به خیلی از مسائل رسیده‌ایم و عوامل حاشیه ساز را شناسایی کرده‌ایم اما برای آرامش تیم استقلال تا امروز صحبتی انجام نداده ایم. در نشست روز گذشته هیئت مدیره استقلال هم در مورد این موضوع بحث کردیم و مطمئن باشید که اگر این حواشی و حاشیه سازی ادامه داشته باشد ما عوامل آن را به هواداران و مردم معرفی می کنیم.
خلیل زاده در پایان در خصوص اینکه آیا پرونده نقل و انتقالات باشگاه استقلال بسته شده است یا خیر گفت:حقیقتا من اطلاعی از این موضوع ندارم ولی اگر هم چنین چیزی باشد تا روزهای آینده مشخص می‌شود.
Histats.com START (standard) Histats.com END