آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۴۲۸۳
تاریخ انتشار: ۱۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۹
مهدی طارمی مهاجم ایرانی شاغل در لیگ پرتغال در بازی شب گذشته ری آوه و اسپورتینگ موفق شد با یک نمایش عالی و گرفتن سه پنالتی در نهایت به برتری3-2 تیمش مقال حریف بزرگ خود کمک کند.
به گزارش فیدوس: بررسی آخرین عملکرد لژیونرهای فوتبال ایران در لیگ های اروپایی در هفته ای که گذشت قابل قبول نبود.
آخرین وضعیت لژیونرهای فوتبال ایران در بازی‌های هفته جاری را مشاهده می‌کنید:
* لیگ برتر پرتغال/ری آوه3- اسپورتیگ لیسبون2
مهدی طارمی مهاجم ایرانی شاغل در لیگ پرتغال در بازی شب گذشته ری آوه و اسپورتینگ موفق شد با یک نمایش عالی و گرفتن سه پنالتی در نهایت به برتری3-2 تیمش مقال حریف بزرگ خود کمک کند.
* لیگ برتر پرتغال/ آوس2- فامالیکائو3
مهرداد محمدی وینگر ایرانی تیم آوس شب گذشته در چارچوب دیدار‌های هفته چهارم لیگ برتر پرتغال مقابل فامالیکائو حضور داشت. این دیدار در نهایت با شکست تیم لژیونر کشورمان به پایان رسید. مهرداد محمدی در این بازی از ابتدا در ترکیب تیمش حضور داشت و در حالی که یکی از گل‌های تیمش را به ثمر رسانده بود اما در نهایت شاهد شکست همبازیانش بود.
*ژوپیر لیگ بلژیک/شارلوا 4 - واسلند0
هفته پنجم لیگ بلژیک در شرایطی برگزار شد که تیم شارلوا توانست با برتری چهار بر صفر مقابل تیم واسلند به سه امتیاز برسد. کاوه رضایی مهاجم تیم شارلوا که به تازگی و به صورت قرضی به تیم سابقش برگشته از دقیقه 71 این دیدار به زمین آمد ولی نتوانست عملکرد خیره کننده‌ای داشته باشد. دو همبازی ایرانی دیگر این تیم یعنی علی قلی‌زاده و یونس دلفی که در شارلوا توپ می‌زنند در بازی دیشب تیمشان برعکس رضایی در فهرست ۱۸ نفره این تیم بلژیکی حضور نداشتند و بازی را از روی نیمکت دنبال کردند.
*لیگ ستارگان قطر/السد7 - الشحانیه 1
در دیدار پایانی هفته دوم لیگ ستارگان قطر تیم الشحانیه در حضور نود دقیقه ای رامین رضاییان مدافع ایرانی تیمش در مصاف با السد قطر شکست تحقیرآمیز و سخت را با نتیجه هفت بر یک تجربه کرد.
*لیگ ستارگان قطر/السلیسه0 - الدحیل 1
در هفته لیگ دوم ستارگان قطر تیم السلیسه در حضور نود دقیقه‌ای کریم انصاری‌فرد مهاجم ایرانی شاغل در لیگ قطر به مصاف با الدحیل قرار گرفت و در نهایت با نتیجه یک بر صفر بازی متحمل شکست شد.
*لیگ جزیره/منچستر سیتی4 - برایتون 0
در هفته چهارم لیگ جزیره تیم برایتون در شب نیمکت نشینی مهاجم ملی پوش ایرانیش در شرایطی به مصاف تیم منچسترسیتی رفت که در نهایت شاگردان پپ گواردیولا با نتیجه چهار بر صفر به پیروزی رسیدند.
Histats.com START (standard) Histats.com END