آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۴۲۶۷
تاریخ انتشار: ۰۹ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۵
اگر چه هفته گذشته و بعد از اخباری که درباره احتمال استعفای فتحی از مدیریت استقلال منتشر شد، مدیر روابط عمومی وزارت ورزش در گفتگوی اختصاصی با دوربین فوتبالی این خبر را رد کرد اما انگار نمی توان این ماجرا را کاملا منتفی دانست
به گزارش فیدوس: اگر چه هفته گذشته و بعد از اخباری که درباره احتمال استعفای فتحی از مدیریت استقلال منتشر شد، مدیر روابط عمومی وزارت ورزش در گفتگوی اختصاصی با دوربین فوتبالی این خبر را رد کرد اما انگار نمی توان این ماجرا را کاملا منتفی دانست چرا که از یکطرف سعید آذری مدیرعامل سابق باشگاه ذوب آهن – و گزینه مدیریت استقلال در اخبار – اعلام کرده به زودی مدیرعامل یک تیم پرطرفدار خواهد شد و از طرف دیگر روزنامه ایران ورزشی به عنوان ارگان رسمی دولت، کماکان و مثل هفته گذشته روی پروژه خداحافظی با فتحی مانور می‌کند.
این روزنامه در شماره امروزش نوشته: برکناری فتحی شاید برای تصمیم‌گیران باشگاه استقلال آخرین فرصت برای جبران مافات باشد تا شاید موفق به جلب رضایت هواداران شوند. تصمیمی که بسیار سخت و دشوار می‌نماید و باید با تمام جوانب انجام شود. در واقع دیگر جای هیچ اشتباهی برای متولیان باشگاه استقلال نیست و آنها باید فردی را جای فتحی بیاورند که اولا میان هواداران استقلال مقبولیت داشته باشد و هم فوت و فن کار در چنین باشگاه پررمزورازی را بلد باشد.شاید در نهایت وزارت ورزش همان شبهه تصمیمی را برای باشگاه استقلال اتخاذ کند که برای پرسپولیس اتخاذ کرد. انتخاب یک مدیر امتحان پس داده و البته محبوب میان هواداران استقلال. برای استقلال به‌عنوان مدیر افرادی را متصورند که برای هر یک می‌توان تحلیل متفاوتی ارائه کرد.
ایران ورزشی حتی گزینه‌های جانشین فتحی را هم معرفی کرده و به جز آذری از احمد سعاتمند، کامران منزوی، دکتر قریب و علی فتح‌الله زاده نام برده است. دکتر قریب که البته هفته گذشته در گفتگوی کوتاهش با فوتبالی، بازگشت به استقلال را تکذیب کرد. فتح‌الله‌زاده هم گویا مثل گرشاسبی مدیرعامل اسبق پرسپولیس بازنشسته است و نمی‌تواند مدیرعامل استقلال بشود. سعادتمند هم که در دوران حضورش در هیات مدیره استعفا داد و بعید است وزارت ورزش دوباره او را مامور کار در استقلال بکند. کامران منزوی هم گزینه ایده ال تمام طرفداران استقلال نیست و حالا باید دید وزارت ورزش چه تصمیمی برای جانشینی فتحی خواهد گرفت البته به شرطی که قصد تغییر در کادر مدیریتی باشگاه استقلال را داشته باشد.
Histats.com START (standard) Histats.com END