آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۴۲۵۰
تاریخ انتشار: ۰۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۲
کنسرت هشتم شهریورماه «رضا صادقی» در تهران لغو شد. براساس اعلام «میلاد ماهان راد»، مدیر شرکت آراد و تهیه‌کننده آثار و اجراهای خواننده مشکی پوش، کنسرت هشتم شهریور رضا صادقی که قرار بود در سالن همایش‌ایرانیان برگزار شود روی صحنه نمی‌‌رود.
به گزارش فیدوس: کنسرت هشتم شهریورماه «رضا صادقی» در تهران لغو شد. براساس اعلام «میلاد ماهان راد»، مدیر شرکت آراد و تهیه‌کننده آثار و اجراهای خواننده مشکی پوش، کنسرت هشتم شهریور رضا صادقی که قرار بود در سالن همایش‌ایرانیان برگزار شود روی صحنه نمی‌‌رود. میلاد ماهان راد دلیل این اتفاق را هم تأکید پزشکان به استراحت مطلق و عدم توانایی رضا صادقی در اجرا با این شرایط اعلام کرد. همچنین قرار است از طرف سایت آراد کنسرت هزینه‌ بلیت‌های خریداری شده توسط طرفداران خواننده آلبوم «زندگی کن» به حساب آنها بازگشت داده شود.

رضا صادقی شامگاه یکشنبه سوم شهریورماه به دلیل زمین خوردن دچار شکستگی شدید در ناحیه پا می‌شود و به بیمارستان انتقال پیدا می‌کند. او روز دوشنبه چهارم شهریور تحت عمل جراحی سنگینی قرار گرفت که بیش از شش ساعت به طول انجامید. همان روز مدیر برنامه‌ها و تهیه‌کننده آثار و اجراهای این خواننده در گفتگو با «موسیقی ما» جزئیات این حادثه را تشریح کرد. طی روزهای اخیر هم گمانه‌زنی‌های فراوانی درباره وضعیت کنسرت خواننده قطعه «شهر آشوب» وجود داشت تا اینکه تصمیم به لغو آخرین اجرای او پیش از ماه محرم گرفته شد.
Histats.com START (standard) Histats.com END