آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۴۲۴۳
تاریخ انتشار: ۰۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۱
«رضا بهرام» برای تصاحب عنوان پرفروش‌ترین خواننده سال خیز برداشت. به گزارش «موسیقی ما» بلیت‌فروشی نهمین شب از اجراهای این خواننده جوان در فصل تابستان که قرار بود هشت شهریور در هتل اسپیناس پالاس برگزار شود ظرف مدت کمتر از یک ساعت به اتمام رسید.
به گزارش فیدوس: «رضا بهرام» برای تصاحب عنوان پرفروش‌ترین خواننده سال خیز برداشت. به گزارش «موسیقی ما» بلیت‌فروشی نهمین شب از اجراهای این خواننده جوان در فصل تابستان که قرار بود هشت شهریور در هتل اسپیناس پالاس برگزار شود ظرف مدت کمتر از یک ساعت به اتمام رسید. به این ترتیب رضا بهرام فصل تابستان را با هجده سانس اجرا در تهران به پایان می‌رساند. این اتفاق در حالی رخ می‌دهد که رضا بهرام برای اولین‌بار روز شانزدهم تیر در تهران روی صحنه رفت و پس از آن اجراهایش با استقبال خوبی در تهران و شهرستان‌ها مواجه شد. در صورتی که خواننده قطعه «کاش» چنین روندی را پس از ماه‌های سوگواری و تا پایان سال داشته باشد می‌تواند در رقابت نزدیک با سایر خواننده‌های پرفروش قرار بگیرد.

خواننده قطعه «گل عشق» فصل تابستان را چهار سانس در ماه تیر، هشت سانس در ماه مرداد و شش سانس اجرا در ماه شهریور در تهران به همت موسسه فرهنگی هنری «ققنوس» به پایان می‌رساند. او طی این مدت تور اجراهای خود را هم در شهرهای مختلف ایران روی صحنه برد.
Histats.com START (standard) Histats.com END