آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۴۱۷۵
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۶
کیت هرینگتون بازیگر سریال «بازی تاج و تخت» برای ایفای نقش شوالیه سیاه به دنیای سینمایی مارول اضافه شد.
به گزارش فیدوس: کیت هرینگتون بازیگر سریال «بازی تاج و تخت» برای ایفای نقش شوالیه سیاه به دنیای سینمایی مارول اضافه شد.
جان اسنو در حال ترک شمالگان است؛ کیت هرینگتون بازیگر سریال «بازی تاج و تخت» برای ایفای نقشی به جمع بازیگران فیلم سینمایی «ابدی ها» اضافه شد.

با اعلام کوین فیگ، او قرار است نقش دین وایتمن را ایفا کند که با نام شوالیه سیاه نیز شناخته می‌شود. فیگ همچنین اعلام کرد که جما چان در نقش سرسی به جمع بازیگران «ابدی ها» خواهد پیوست.

هرینگتون به جمع بازیگرانی از جمله آنجلینا جولی، سلما هایک، ریچارد مدن، برایان تایری هنری، کمیل نانجیانی، لارن ریدلاف و دان لی اضافه شد که نقش بیگانگانی ۳۵ هزار ساله را ایفا خواهند کرد. کیت هرینگتون چند ماه گذشته در جشنواره امی نامزد بهترین بازیگر مرد شده بود.

در این کتاب کامیک، ابدی‌ها گروهی از بیگانگان قدرتمندی است که میلیون‌ها سال پیش از انسان‌های نخستین حضور داشته اند. با توجه به اینکه از لحاظ ظاهری شبیه مردم عادی هستند، اما توانایی‌های فرا انسانی از جمله پرواز کردن، جابه جایی در زمان و مکان، کنترل ذهن را دارا هستند. با این حال که چندین شخصیت ابدی در این کامیک مارول وجود دارد، اما تمرکز اصلی این فیلم بر روی دو شخصیت سرسی و ایکاریس خواهد بود. این فیلم در ۶ نوامبر ۲۰۲۰ (۱۶ آبان ۹۹) اکران می‌شود.
Histats.com START (standard) Histats.com END