آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۴۱۳۵
تاریخ انتشار: ۰۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۳
فیلم ترسناک دیگری با اقتباس از یکی از داستان‌های استیون کینگ در دست ساخت قرار گرفت. جورج رومرو فقید از بیش از یک دهه پیش تلاش داشت این فیلم را بسازد و اکنون سانیبل فیلمز که کمپانی اوست از سازندگان این فیلم است.
به گزارش فیدوس: فیلم ترسناک دیگری با اقتباس از یکی از داستان‌های استیون کینگ در دست ساخت قرار گرفت. جورج رومرو فقید از بیش از یک دهه پیش تلاش داشت این فیلم را بسازد و اکنون سانیبل فیلمز که کمپانی اوست از سازندگان این فیلم است.
کتاب «دختری که عاشق تام گوردون بود» داستانی از استیون کینگ است که قرار است فیلمی اقتباسی از آن ساخته شود.
این فیلم توسط سه کمپانی ورتیگو، اوریجین استوری و سانیبل فیلمز ساخته می‌شود.
داستان «دختری که عاشق تام گوردون بود» سال ۱۹۹۹ منتشر شد و داستان یک دختر ۹ ساله را روایت می‌کند که گم شده است. او ۹ روز در جنگل بوده و دارد سعی می کند راهش را به سمت خانه پیدا کند و در عین حال پدرش و دیگر مردم دنبال او هستند.
جورج رومرو فقید از بیش از یک دهه پیش تلاش داشت این فیلم را بسازد و اکنون سانیبل فیلمز که کمپانی اوست از سازندگان این فیلم است. او که به عنوان پدر فیلم زامبی شناخته می‌شد سال ۲۰۱۷ درگذشت.
کینگ از این که کمپانی رومرو قصد دارد این کتاب او را به فیلم درآورد ابراز خورسندی کرد.
ورتیگو نیز به تنهایی تولید چند فیلم با اقتباس از آثار کینگ را در دست اکران دارد که شامل اقتباسی از «دکتر اسلیپ» و «آن: فصل ۲» می‌شود.
فیلم ترسناک «آن» سال ۲۰۱۷ با اقبال زیادی در گیشه روبرو شد. این فیلم در ژانر فراطبیعی ترسناک به کارگردانی اندی موشیاتی بر مبنای فیلمنامه‌ای از کری فوکوناگا ساخته شد و داستان هفت کودک از شهر خیالی دِری را روایت می‌کرد که بر اثر مواجهه با دلقکی ناشناس دچار وحشت شده‌اند. این فیلم که با بودجه ۳۵ میلیون دلاری ساخته شد بیش از ۷۰۰ میلیون دلار فروش کرد.
منبع: مهر
برچسب ها: استیون کینگ
Histats.com START (standard) Histats.com END