آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۳۸۲۶
تاریخ انتشار: ۲۸ تير ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۶
بازار عصر پنجشنبه بازاری با نوسانات مثبت و منفی بود به طوری که سکه امامی ریزش و بهار آزادی افزایش نشان داد ولی این نوسان به خانواده ارز منتقل نشد و به جز رشد مختصر صبح گاهی در مابقی روز قیمت دلار و یورو ثابت ماند.
به گزارش فیدوس: بازار عصر پنجشنبه بازاری با نوسانات مثبت و منفی بود به طوری که سکه امامی ریزش و بهار آزادی افزایش نشان داد ولی این نوسان به خانواده ارز منتقل نشد و به جز رشد مختصر صبح گاهی در مابقی روز قیمت دلار و یورو ثابت ماند.

به گزارش سایت اتحادیه طلا در لحظات تنظیم خبر، قیمت تک فروشی هر قطعه سکه طرح جدید یا همان سکه امامی 4 میلیون و 10 هزار تومان، سکه طرح قدیم یا همان بهار آزادی 3 میلیون و 920 هزار تومان، نیم سکه 2 میلیون و 202 هزار تومان، ربع سکه 1 میلیون و 402 هزار تومان و سکه گرمی 961 هزار تومان است.

به علاوه باید گفت با توجه به قیمت طلا در بازار، قیمت سکه طرح جدید هم اکنون 20 هزار تومان و سکه طرح قدیم 70 هزار تومان حباب را با خود حمل میکند.
نکته جالب اینجاست که حباب سکه در این هفته از حدود 200 هزار تومان تا 10 هزار تومان هم سقوط کرد و این یعنی آرام آرام قیمتها در بازار به سمت واقعی شدن سوق پیدا میکنند.

لازم به ذکر است که با توجه به قیمت های انتهای بازار صبح در سکه های طرح جدید حدود 21 هزار تومان ریزش و برای سکه طرح قدیم حدود 20 هزار تومان و برای نیم سکه و ربع سکه 100 هزار تومان رشد قیمت نسبت به انتهای بازار صبح به ثبت رسیده است و نیم سکه و سکه گرمی هم 10 هزار تومان رشد داشته است.

هر گرم طلای 18 عیار 393 هزار و 200 تومان ارزش گذاری شده است که نسبت به دیروز 2 هراز تومان از بازار صبح افت قیمت داشته است.

همچنین قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی 1422 دلار و 18 سنت است که نسبت به دیروز حدود 1.90 دلار افت داشته است. 

در بازار ارز نیز قیمت ها رشد مختصری نسبت به قیمت دیشب داشت ولی از انتهای بازار صبح تغییر خواصی به نمایش نگذاشت و دلار با قیمت 11 هزار و 500 تومان و یورو با قیمت 13 هزار و 400 تومان و پوند با 14 هزار و 850 تومان در حال قیمت گزاری است.
تا این لحظه از بازار امروز، دلار و یورو حدود 100 تومان نسبت به آخرین قیمت دیشب افزایش داشته اند و پوند 160 تومان رشد را به ثبت رسانده.

از سوی دیگر قیمت ارز مسافری (یورو) در بانک‌ها نیز به ارزش 14 هزار و 400 تومان قیمت گزاری شد است.
برچسب ها: طلا ، سکه ، ارز ، فیدوس
Histats.com START (standard) Histats.com END