آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۳۸۰۱
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۴
وکیل نجفی ادعا کرد:
سومین جلسه محاکمه شهردار اسبق تهران به اتهام قتل همسر دومش دوشنبه هفته آینده 31 تیرماه در دادگاه کیفری یک تهران به ریاست قاضی کشکولی برگزار خواهد شد.
به گزارش فیدوس: وکیل نجفی معتقد است احتمال حضور نفر سوم در صحنه قتل میترا استاد وجود دارد.
سومین جلسه محاکمه شهردار اسبق تهران به اتهام قتل همسر دومش دوشنبه هفته آینده 31 تیرماه در دادگاه کیفری یک تهران به ریاست قاضی کشکولی برگزار خواهد شد.

گودرزی وکیل نجفی، در پایان جلسه امروز دادگاه گفت: ابهامات زیادی در پرونده وجود دارد که به دلیل محصول عجله است

 وی تاکید کرد: در محل قتل پیراهن پاره شده مردانه وجود دارد همچنین دکمه های کنده شده اما دکتر نجفی در آن روزتیشرت بر تن داشتند. همچنین مردی ناشناس در صحنه حاضر می شود که کل صحنه را بررسی و از صحنه خارج می شود وی یک روز بازداشت شده و فردا آن‌روز آزاد می شود این فرد کیست؟

با این حال آنطور که ایسنا خبر داده، قاضی شهریاری سرپرست دادسرای جنایی تهران گفت که نجفی اتهامات وارده را قبول دارد و می‌گوید قتل با یک سلاح بوده ولی وکیل او القائات دیگری را می‌گوید و سوار بر موج هایی می‌شود که برخی افراد در فضای مجازی راه انداخته‌اند مبنی بر اینکه نکند فرد دیگری هم باشد. 

به نظر می‌رسد، قاضی شهریاری به طور غیر مستقیم به محمود صادقی اشاره کرده که پیشتر ادعا کرده بود که نجفی قاتل نیست.  

محمود صادقی، نماینده مجلس شورای اسلامی هم پیشتر در توئیتر خود نوشته بود: یک وکیل باتجربه این فرضیه را طرح کرده که نجفی مباشر قتل نیست و قتل را به گردن گرفته است. باتوجه به شخصیت نجفی و حالات او پس از وقوع قتل و قرائن متعدد دیگر، صحت این فرضیه بعید به نظر نمی رسد.
برچسب ها: قتل ، نجفی
Histats.com START (standard) Histats.com END