آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۳۶۸۹
تاریخ انتشار: ۲۴ تير ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۳
دنیل کریگ در جیمز‌های بعدی نقش نخواهد داشت و حالا این فیلم باید به دنبال یک جیمزباند جدید باشد.
به گزارش فیدوس: دنیل کریگ بعد از فیلم سینمایی «باند ۲۵» که سال آینده اکران می‌شود، از ایفای این نقش کناره‌گیری می‌کند و حالا سوال این است که چه کسانی بهترین گزینه برای جانشینی او هستند. سال‌ها شایعه شده بود که دنیل کریگ همچنان جیمزباند خواهد بود، اما خود او پیش از امضای قرار داد بری بیست و پنجمین فیلم جیمزباند اعلام کرد که آماده است از این نقش کنار بکشد.

در پی همین موضوع گزینه‌هایی در محدوده سنی ۲۵ به بالا شانس بازی در این نقش را دارند. پیش از این شایعه شده بود که جیمزباند بعنی ادریس آلبا، بازیگر سیاهپوست آمریکایی، خواهد بود. اما مخالف‌های زیادی به این شایعه واکنش نشان دادند. علاوه بر این آلبا ۴۶ ساله است و تنها ۵ سال از دنیل کریگ جوان‌تر است و برای سه تا پنج فیلم بعدی جیمز باند که در حدود ۱۰ تا ۱۵ سال طول خواهد کشید، سن او اصلا مناسب نیست.

بهترین گزینه‌های برای نقش جیمزباند چه کسانی هستند؟

اولین گزینه ریچارد مدن است، اوکه سال گذشته با فیلم سینمایی «بادیگارد» موفقیت‌های زیادی کسب کرد، گزینه احتمالی برای این نقش است وسن او نیز (۳۳) کاملا با شرایط مورد نیاز جیمزباند مطابقت دارد. متیو وان پیش از این گفته بود تنها در صورتی دوست دارد فیلمی از جیمز باند کارگردانی کند که ریچارد مدن، بازیگر سریال بازی تاج و تخت در آن حضور داشته باشد.

بهترین گزینه‌های برای نقش جیمزباند چه کسانی هستند؟

گزینه بعدی ایدن ترنر بازیگر فیلم سینمایی «هابیت» است. او در طی سه سال گذشته نقش‌های متفاوتی را در زمینه‌های مختلف بازی کرده و نشان داده به خوبی از پس هر نقش بر می‌آید. او نه به خاطر بازی در فیلم هابیت بلکه به خاطر ایفای نقش در سریال پولدارک شناخته می‌شود که در ژانر درام و محصول سال ۲۰۱۵ است. ترنر نیز ۳۴ ساله است و از نظر سن نیز مشکلی برای این نقش ندارد.

بهترین گزینه‌های برای نقش جیمزباند چه کسانی هستند؟

هنری کویل بازیگر فیلم سینمایی بتمن در برابر سوپر من از دیگر بخت‌ها برای بازی در این نقش است. او در گذشته قرار بود نقش جیمزباند را بازی کند، اما در آن زمان کویل ۲۲ ساله بود و تهیه کنندگان این فیلم معتقد بودند او برای این نقش بسیار جوان است. او حالا ۳۶ ساله است و در بهترین زمان برای ایفای این نقش قرار دارد.

بهترین گزینه‌های برای نقش جیمزباند چه کسانی هستند؟

تام هاردی نیز در بین نامزد‌های جیمز باند دیده می‌شود که شاید بهترین مورد در بین گزینه‌های ذکر شده باشد، اما این بازیگر با ۴۱ سال پیر‌ترین گزینه است و شاید با این سن شانس کمتری نسبت به بقیه داشته باشد. او در طی دهه‌های اخیر با بازی در فیلم سینمایی «مکس دیوانه» و همچنین «سم» نشان داده که به راحتی از پس فیلم‌های اکشن، رمانتیک، کمدی و یا هیجان انگیز بر می‌آید.

منبع: اسکرین رنت
Histats.com START (standard) Histats.com END