آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۳۶۸۱
تاریخ انتشار: ۲۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۵
پسر ۱۶ ساله‌ای که اقدام به قتل یک کارتن خواب معتاد کرده بود، دستگیر شد.
به گزارش فیدوس: حوالی ساعت یک بامداد بیست و سوم تیرماه امسال وقوع یک مورد درگیری در محله مسعودیه به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام شد که در پی آن مأموران کلانتری ۱۵۷ مسعودیه در محل درگیری حاضر شده و رسیدگی به موضوع را در دستورکار خود قرار دادند.

مأموران با حضور در محل درگیری با مردی حدوداً ۳۵ ساله مواجه شدند که از ناحیه گردن با ضربات چاقو مورد هدف قرار گرفته و غرق در خون به روی زمین افتاده بود که بلافاصله این فرد به بیمارستان منتقل شد اما دو ساعت بعد در حوالی ساعت سه بامداد به علت شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد. بامرگ این فرد و تشکیل پرونده قتل، موضوع به بازپرس کشیک قتل پایتخت نیز اعلام شد و همزمان عوامل کلانتری مسعودیه تحقیقات اولیه خود را آغاز کردند.

در تحقیقات مأموران از لوازم همراه مقتول چندین گرم هروئین کشف و مشخص شد که مقتول کارتن خواب بوده و ضارب نیز نوجوانی حدوداً ۱۶ ساله است که محل سکونت وی از سوی مأموران مورد شناسایی قرار گرفت.

ضارب که حدود ۱۶ سال سن دارد با حضور در کلانتری اعلام کرد که فکر نمی‌کرده ضربه‌اش منجر به مرگ طرف مقابل شود. او به مأموران گفت که هیچ نسبت خانوادگی با مقتول نداشته و درگیری بین آنها بر سر موادمخدر بوده است.

مرکز اطلاع رسانی پلیس پیشگیری با تأیید این خبر اعلام کرد که برای متهم به قتل پرونده‌ای تشکیل شده که با دستور مقام قضائی برای ادامه روند رسیدگی به جرم به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شده است.
Histats.com START (standard) Histats.com END