آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۳۶۲۶
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۶
رئیس کلانتری خلیج فارس از جان باختن یک کارگر حین جابجایی بار به وسیله لیفتراک و سقوط بارهای آن روی سرش خبر داد.
به گزارش فیدوس:رئیس کلانتری خلیج فارس از جان باختن یک کارگر حین جابجایی بار به وسیله لیفتراک و سقوط بارهای آن روی سرش خبر داد.

سرهنگ حبیب آقایی در این باره گفت: روز گذشته ماموران کلانتری خلیج فارس طی تماس با سامانه ۱۱۰ پلیس اعلام شد که در یکی از شرکت‌های جابه‌جایی بار حادثه‌ای رخ داده که منجر به فوت یک کارگر شده است، بنابراین بلافاصله رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار داد و به محل وقوع این حادثه اعزام شدند.

او با بیان اینکه ماموران بلافاصله پس از حضور در محل تحقیقات اولیه را برای به دست آوردن جزئیات وقوع این حادثه آغاز کردند، گفت: ماموران با فردی که مسئول این واحد بود، صحبت کردند. وی در صحبت‌های خود اظهار کرد که کارگری که در این حادثه جان خود را از دست داده بود طی آن روز وظیفه هدایت کردن لیفتراک‌ها هنگام انتقال بار به روی تریلی‌ها را بر عهده داشت، همچنین مسئول واحد مدعی بود که این کارگر بدون رعایت نکات ایمنی از جمله استفاده از کلاه ایمنی، در محدوده خطرناک و نا ایمن ایستاده بود که در همین لحظه لیفتراک دچار نقص فنی شد و پس از پاره شدن تسمه‌اش بارها به همراه چنگک روی سر این کارگر سقوط کرد. 

آقایی در ادامه با اعلام اینکه گزارش‌های اورژانس در خصوص وقوع این حادثه حاکی از آن بود که این کارگر به علت اصابت جسم سخت بر سر و صورت جان خود را از دست داد، گفت: در ادامه تحقیقات بازپرس کشیک قتل پایتخت نیز در جریان این موضوع قرار گرفت و با حضور در صحنه حادثه دستورات لازم را برای شناسایی مقصران احتمالی دیگر صادر کرد. 

بر اساس اعلام پلیس، به گفته پس از طی شدن این مراحل جسد این فرد برای تعیین علت قطعی فوت به پزشکی قانونی منتقل شده است. 
Histats.com START (standard) Histats.com END