آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۳۴۸۵
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۰
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر از دستگیری فردی خبر داد که در پوشش شاگرد راننده اتوبوس مسافربری قصد جابه‎جایی موادمخدر داشت.
به گزارش فیدوس: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر از دستگیری فردی خبر داد که در پوشش شاگرد راننده اتوبوس مسافربری قصد جابه‎جایی موادمخدر داشت.

سرهنگ محمد بخشنده اظهار کرد: فردی با هویت هرمز با خیال اینکه به راحتی می‌تواند در قسمت بار اتوبوس مواد افیونی بارگیری و آن را منتقل کند، با جاسازی ۴ دبه پنج کیلویی تریاک در قسمت بار نسبت به این کار اقدام کرده است.
او گفت: از آنجا که این قسمت عمومی بوده و دیگران نیز از آن استفاده می‌کنند؛ تعدادی از مسافران متوجه بوی نامطبوع تریاک شدند و فورا موضوع را به پلیس ۱۱۰ گزارش کردند.
سرهنگ بخشنده تصریح کرد: با دریافت گزارشی از سوی شهروندان، اکیپی از ماموران پایگاه دهم پلیس فاتب به محل اعزام شدند، اما به دلیل حرکت اتوبوس، ماموران پلیس این خودرو را در اتوبان آزادگان متوقف کرده و در بازرسی از قسمت بار، موفق به کشف دبه‌های تریاکی شدند.
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت با اشاره به فرار متهم پس از کشف مواد افیونی از جاساز اتوبوس گفت: متهم به همراه راننده اتوبوس که همدست او بود، دستگیر شدند.
Histats.com START (standard) Histats.com END