آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۳۴۵۵
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۳
رئیس کلانتری ۱۱۰ شهدا از دستگیری زن و مردی جاعل و کشف ۵۶۴ تراول جعلی به ارزش ۵۰۰ میلیون ریال خبر داد.
به گزارش فیدوس: سرهنگ رضا حیدری رئیس کلانتری ۱۱۰ شهدا در توضیح این خبر، بیان داشت: حدود ساعت ۴ صبح دیروز عوامل گشت کلانتری ۱۱۰ شهدا هنگام گشت‌زنی در محدوده کلانتری به راننده و سرنشین یک دستگاه خودروی سواری که در حال جابه‌جایی لوازم از داخل خودرو به منزلی بودند، مشکوک شدند.

وی عنوان داشت: راننده خودروی سواری به محض مشاهده گشت انتظامی کلانتری، خودرو را رها و از محل به صورت پیاده متواری می شود.

این مقام انتظامی بیان داشت: در ادامه تعقیب پلیسی مأموران موفق شدند خودرو را توقیف و سرنشین خودرو را دستگیر کنند و متهم را به همراه خودروی توقیفی به کلانتری منتقل کنند.

کلانتر محله شهدا گفت: مأموران در بررسی‌ها از خودروی متهمان ۵۰۰ تراول ۵۰ هزارتومانی، ۵۵ تراول ۱۰۰ هزار تومانی و ۹ تراول ۱۰۰ دلاری جعلی جاسازشده به ارزش ۵۰۰ میلیون ریال کشف کنند.

سرهنگ حیدری با اشاره به اینکه تیمی از مأموران کلانتری با هماهنگی سرپرست دادسرای ناحیه ۱۴ تهران به مخفیگاه متهم اعزام و موفق شدند آلات تولید اسکناس جعلی را از آن محل کشف کنند، افزود: همچنین در مخفیگاه متهم خانم جوانی که با متهم هم دست بوده دستگیر و برای تحقیقات تکمیلی به کلانتری انتقال یافت.

رئیس کلانتری ۱۱۰ شهدا با اعلام این خبر، گفت: شهروندان تا حد امکان از کارت های اعتباری استفاده کرده و در صورت لزوم هنگام دریافت تراول، به شناسه‌های امنیتی تراول توجه کنند.
برچسب ها: تراول ، جاعلان ، فیدوس
Histats.com START (standard) Histats.com END