آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۳۱۹۲
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۰
امام جمعه آبادان بر لزوم برخورد شدیدتر نیروی انتظامی و دادگستری با سارقان و زورگیران در آبادان تاکید کرد.
به گزارش فیدوس: امام جمعه آبادان بر لزوم برخورد شدیدتر نیروی انتظامی و دادگستری با سارقان و زورگیران در آبادان تاکید کرد.

حجت الاسلام علی ابراهیمی پورگفت: قدردان زحمات نیروی انتظامی آبادان هستیم اما گاهی اخباری در فضای مجازی شنیده می شود که نگرانی هایی را به دنبال دارد.

وی افزود: اینکه سارقان با اسلحه سرد و گرم به جان مردم بیفتند و خودرو، پول و وسایل گران قیمت را سرقت کنند از نظر روانی تبعات بدی دارد.

وی اظهار کرد: پلیس و دادگستری ما باید با قدرت و اقتدار بیشتر جلوی افزایش این ناامنی را بگیرد، باید با کسانی که مخل امنیت اند با اشد مجازات برخورد شود.

امام جمعه آبادان تصریح کرد: البته این سرقت ها، مفسده ها و بسیاری از مشکلات اجتماعی مشابه، ریشه در بیکاری دارند، دولتمردان بایستی هر چه سریعتر زمینه اشتغال جوانان را فراهم کنند.

حجت الاسلام ابراهیمی پور یادآور شد: از تمامی کسانی که توان سرمایه گذاری دارند خواهش می کنم در شهرک صنعتی آبادان با راه اندازی واحدهای تولیدی به افزایش اشتغال کمک کنند.

وی گفت: به سرمایه داران آبادانی خارج از کشور هم می گوئیم که دست شما را می بوسیم اگر به آبادان بیایید و برای اشتغال جوانان شهر کاری انجام دهید.
منبع: مهر
Histats.com START (standard) Histats.com END