آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۳۱۷۴
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۰
روابط عمومی بانک دی شفاف سازی کرد
روابط عمومی بانک دی گفت: ادغام نهادهای بانکی منوط به مصوبه شورای پول و اعتبار و مجوز بانک مرکزی است که بر اساس استعلام صورت گرفته از بانک مرکزی در حال حاضر هیچ برنامه ای در خصوص ادغام بانک های غیرنظامی در دستور کار قرار ندارد.
به گزارش فیدوس: روابط عمومی بانک دی با اعلام اینکه هیچ برنامه‌ای برای ادغام بانک دی با دیگر بانک‌ها وجود ندارد، خبر ادغام این بانک را تکذیب کرد.

 جمشید قزوینیان، رئیس اداره روابط عمومی و تبلیغات بانک دی ضمن تکذیب خبر منتشر شده در برخی سایت‌های خبری مبنی بر ادغام بانک دی با بانک های شهر و سرمایه تاکید کرد: ادغام نهادهای بانکی منوط به مصوبه شورای پول و اعتبار و مجوز بانک مرکزی است که بر اساس استعلام صورت گرفته از بانک مرکزی در حال حاضر هیچ برنامه ای در خصوص ادغام بانک های غیرنظامی در دستور کار قرار ندارد.

قزوینیان با اشاره به انتشار اخبار کذب در برخی رسانه ها مبنی بر ادغام بانک‌ها، یادآور شد: بر اساس اعلام نظر رسمی وزارت امور اقتصادی و دارایی تنها موضوع  ادغام بانک‌های نظامی در دستور کار قرار دارد و در خصوص بانک‌های غیر نظامی هیچ موضعی اتخاذ نشده است.

وی افزود: همچنین روابط عمومی بانک مرکزی نیز طی هفته‌های گذشته با انتشار اطلاعیه‌ای ضمن تکذیب خبر ادغام بانک‌های خصوصی تاکید کرد که فعالان رسانه‌ای، سهامداران و مشتریان بانک‌ها و موسسات اعتباری اخبار مربوط به نظام بانکی و مسائل مرتبط به آن را صرفا از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی بانک مرکزی دنبال کنند. 

رئیس اداره روابط عمومی و تبلیغات بانک دی با بیان این که انتشار اینگونه اخبار به جز تشویش اذهان عمومی و ایجاد نگرانی برای سپرده‌گذاران و سهامداران محترم نتیجه‌ای ندارد، خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط اقتصادی کشور سعی و تلاش همه ما باید بر آن باشد به جای آن که هم‌وطنان بخواهند سرمایه‌های خود را به بازارهای غیر رسمی منتقل کنند و باعث بروز مشکلات عدیده برای اقتصاد کشور شوند، بتوانند با اطمینان سرمایه‌های خود را در بانک‌ها سرمایه گذاری کنند.
منبع: ایبنا
Histats.com START (standard) Histats.com END