آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۳۱۵۷
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۵
با هدف پیشگیری از قطع انتقال آب و به درخواست آبفای اهواز، پل طبیعت تا اطلاع ثانوی مسدود شد.
به گزارش فیدوس: سازمان زیباسازی شهرداری اهواز با صدور اطلاعیه‌ای از انسداد پل طبیعت اهواز که بر روی رودخانه کارون در مقطع کیانپارس احداث شده است، خبر داد.

در این اطلاعیه آمده است: پل طبیعت اهواز از جمله جاذبه های معروف شهر اهواز به شمار می رود. این پُل مخصوص تردد شهروندان و پیاده روی آنها توسط سازمان زیباسازی شهرداری اهواز طراحی و به اجرا گذشته شد و مورد استقبال بسیار خوب شهروندان اهوازی نیز قرار گرفت.

در ادامه این اطلاعیه تصریح شده است: از طرفی یک خط لوله انتقال آب در زیر پل از سوی شرکت آب و فاضلاب اهواز تعبیه شده که بنا به نامه آن شرکت به سازمان زیباسازی، لوله مذکور که آب را از شرق به غرب کارون منتقل می کند، دچار فرسایش شده و به تعمیرات فوری نیاز دارد.

همچنین در نامه شرکت آبفای اهواز خطاب به سازمان زیباسازی آمده است: «شرکت آب و فاضلاب اهواز به منظور جلوگیری از بروز مخاطرات جانی و همچنین پیشگیری از قطع شدن خط انتقال آب درخواست انسداد پل طبیعت را می نماید».

در اطلاعیه سازمان زیباسازی شهرداری اهواز تاکید شده است: سازمان زیباسازی با در نظر گرفتن حساسیتهای مذکور در نامه آبفای اهواز به ویژه مسئله بسیار مهم خطرات جانی که ممکن است جان شهروندان را با خطر مواجه کند، با درخواست انسداد موقت این جاذبه شهری از طرف شرکت مذکور موافقت می نماید. بدیهی است که بلافاصله پس از اتمام تعمیرات خط لوله از سوی شرکت آب و فاضلاب اهواز، انسداد بوجود آمده مرتفع خواهد شد و پُل همچون گذشته در خدمت شهروندان عزیز اهوازی قرار خواهد گرفت.
برچسب ها: پل طبیعت ، اهواز ، فیدوس
Histats.com START (standard) Histats.com END