آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۳۱۴۵
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۱
طلاهای تازه عروس سرنوشت دردناکی را برایش رقم زد.
به گزارش فیدوس: بر اساس گزارش پلیس، جسد مقتول کاملا از بین رفته بود و پزشکی قانونی با تست دی ان ای هویت زینب را فاش کرد.

ماموران پلیس با تحقیقات اولیه متوجه شدند که آخرین بار نوعروس جوان همراه با شوهرش قصد داشتند با قطار به مسافرت بروند که پس از رسیدن به ایستگاه قطار ناپدید شدند و از آن ها خبری نشد.

پس از رسیدگی به این پرونده و بررسی دوربین های مداربسته مشخص شد که همسر زینب او را پس از درگیری در محیط ایستگاه قطار به اجبار به سمت اطراف خیابان برد و از آن زمان از او و همسرش خبری به دست نیامد.

با تحقیقات گسترده به روی این پرونده زین الدین که قصد خروج از کشور را داشت شناسایی و دستگیر شد.

تازه داماد در بازجویی های اولیه ابتدا اظهار بی اطلاعی کرد و گفت پس از درگیری با همسرش برای این که او مدتی تنها باشد قصد داشت به سفر برود اما پس از مدتی که در بازداشتگاه محبوس ماند لب به اعتراف گشود و پرده از جنایت وحشتناکش برداشت.

زین الدین در اظهارات خود گفت که زینب را پس از درگیری به خاطر طلاهایش مورد ضرب و شتم قرار داد و از عصبانیت زیاد او را زیر ریل های قطار هل داد و وقتی که فهمید همسرش زیر چرخ های قطار له شده از ترس فرار کرد.

متهم در ادامه گفت طلاهای همسرش که در زمان عروسی به او هدیه داده بودند وی را به وسوسه انداخت که آن ها را بفروشد و پول زیادی به دست بیاورد اما وقتی مقاومت زینب را برای دادن طلاهایش مشاهده کرد دست به این اقدام وحشتناک زد.
Histats.com START (standard) Histats.com END