آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۳۱۴۲
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۰
فرماندار دامغان از وقوع زمین لرزه‌ای به بزرگی ۳.۹ ریشتر در این شهرستان خبر داد و گفت: اکیپ‌های امدادی در منطقه حضور دارند.
 به گزارش فیدوس: فرماندار دامغان از وقوع زمین لرزه‌ای به بزرگی ۳.۹ ریشتر در این شهرستان خبر داد و گفت: اکیپ‌های امدادی در منطقه حضور دارند.

علی اصغر مجد ضمن اشاره به وقوع زمین لرزه ۳.۹ ریشتری در ساعت ۳۹ دقیقه بامداد جمعه دامغان، تاکید کرد: در پی وقوع ۱۸ زمین لرزه در این شهرستان از صبح پنج شنبه تا کنون اکیپ‌های امدادی در منطقه و کانون زلزله و روستاهای حومه دامغان حضور دارند.

وی افزود: آخرین زلزله با قدرت ۳.۳ ریشتر در عمق ۱۰ کیلومتری زمین و در ساعت سه دقیقه بامداد جمعه رخ داد که گزارشی از خسارات احتمالی نداشتیم.

فرماندار دامغان با بیان اینکه موسسه ژئو فیزیک دانشگاه تهران تا کنون بیش از ۱۸ زمین لرزه را در دامغان ثبت کرده است، تاکید داشت: بزرگترین این زمین لرزه ها ۴.۷ و ۴.۱ درجه در مقیاس امواج درونی زمین بوده‌اند.

مجد بیان کرد: ستاد مدیریت بحران و شورای تامین دامغان در آماده باش کامل و در منطقه حضور دارند و لذا مردم نباید نگران باشند چرا که تمهیدات لازم با حضور اکیپ‌های خدماتی و امدادی صورت گرفته است.
Histats.com START (standard) Histats.com END