آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۲۸۳۷
تاریخ انتشار: ۰۸ تير ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۵
قراداد سرمربی سابق باشگاه پرسپولیس با این باشگاه هنوز فسخ نشده و همه چیز به توافقات روزهای آینده بستگی دارد.

به گزارش فیدوس: قراداد سرمربی سابق باشگاه پرسپولیس با این باشگاه هنوز فسخ نشده و همه چیز به توافقات روزهای آینده بستگی دارد.
در حالی که برانکو ایوانکوویچ سرمربی سابق تیم پرسپولیس به جده رفته تا قرارداد خود را با باشگاه الاهلی عربستان امضاء کند، اما قرارداد او با پرسپولیس هنوز فسخ نشده و به همین دلیل برانکو هنوز نتوانسته با وجود سفر به عربستان قرارداد با الاهلی را به امضاء برساند. 

در صورتی که برانکو بخواهد قراردادش را با پرسپولیس به صورت یکطرفه فسخ کند، باید به پرسپولیس خسارت دهد و به همین دلیل او این کار را انجام نداده و منتظر توافق با پرسپولیس است تا از نظر مالی ضرر نکند. برانکو می‌داند فسخ قرارداد یک طرفه با سرخ‌ها برای او ضرر مالی به همراه دارد و دست به این کار نزده است. در واقع مسئولان الاهلی عربستان منتظر فسخ قرارداد برانکو با پرسپولیس هستند تا بتوانند با او قرارداد امضا کنند و تا زمانی که پرسپولیس قراردادش را با برانکو فسخ نکند امکان این اتفاق نیست.

به نظر می‌رسد طی روزهای آینده قرارداد برانکو و پرسپولیس فسخ شود، اما تا این لحظه چنین اتفاقی رخ نداده و همه چیز منوط به توافقات در روزهای آینده خواهد بود. در صورتی که این قرارداد فسخ شود شاهد قرارداد جدید براننکو در جده خواهیم بود.

منبع: فارس
Histats.com START (standard) Histats.com END