آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۲۸۱۷
تاریخ انتشار: ۰۸ تير ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۹
رئیس کمیته امداد گفت: موافقت‌نامه اعطای سبد کالا برای مددجویان تحت‌پوشش کمیته امداد کشور برای فصل تابستان اخذ شده که برای هر خانوار ۲۰۰ هزار تومان در ماه پیش‌بینی شده است.
 به گزارش فیدوس: رئیس کمیته امداد گفت: موافقت‌نامه اعطای سبد کالا برای مددجویان تحت‌پوشش کمیته امداد کشور برای فصل تابستان اخذ شده که برای هر خانوار ۲۰۰ هزار تومان در ماه پیش‌بینی شده است.

پرویز فتاح با اشاره به تصویب آیین‌نامه وام‌های بانکی قرض‌الحسنه اشتغال به میزان 3 هزار و 500 میلیارد تومان اظهار کرد: سقف وام برای هر متقاضی در شورای عالی پول و اعتبار از 20 میلیون تومان به 50 میلیون تومان افزایش پیدا کرده است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) خانه‌دار شدن 109 نفر از مددجویان فاقد مسکن این نهاد واقع در شهرستان آستارا و واگذاری این منازل مسکونی به آنها تا یک سال آینده را مورد اشاره قرار داد و عنوان کرد: در حال حاضر 2 هزار واحد مسکن مددجویی در سطح استان گیلان در حال احداث است.

وی با بیان اینکه در بحث کمک‌های نقدی برای ایتام و طرح محسنین در شهرستان آستارا مردم و خیران مشارکت بسیار بالایی دارند، تصریح کرد: در صورت تأمین زمین مسکن 109 مددجوی فاقد مسکن در شهرستان آستارا از سوی فرمانداری مربوطه، کمیته امداد احداث این منازل مسکونی را بر عهده خواهد گرفت.

فتاح با تأکید بر اینکه در شرایط بحرانی فعلی مسئولیت‌های کمیته امداد در سطح کشور بسیار خطیر و سنگین است، ابراز داشت: آمریکا با اعمال فشار‌های اقتصادی همه‌جانبه معیشت مردم را هدف قرار داده است بنابراین مسئولان با الگوگیری از رهنمود‌های مقام معظم رهبری باید روحیه مردم را افزایش دهند.

وی به تصمیم اخیری که هیئت دولت برای حمایت از قشر‌های آسیب‌پذیر جامعه اتخاذ کرده اشاره کرد و گفت: با مکاتبات انجام شده موافقت‌نامه اعطای سبد کالا برای مددجویان تحت‌پوشش کمیته امداد کشور برای فصل تابستان از هیئت دولت اخذ شده که برای هر خانوار 200 هزار تومان در ماه پیش‌بینی شده است.
منبع: تسنیم
Histats.com START (standard) Histats.com END