آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۲۷۸۲
تاریخ انتشار: ۰۷ تير ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۴
پاری‎سن ژرمن برای انتقال نیمار به بارسلونا از این تیم درخواستی جدید دارد و آن هم این است که «عثمانه دمبله» را به اضافه پول داشته باشند.
به گزارش فیدوس: تیم فوتبال پاری‌سن ژرمن درباره بازگرداندن نیمار به بارسلونا از این تیم خواسته‎ای دارد. این روزها به نظر پروسه بازگشت نیمار به بارسا از همیشه محتمل‌تر شده و گفته می‎شود دو باشگاه اسپانیایی و فرانسوی هم مذاکراتی را در این باره آغاز کرده‌اند. اما اخیراً خبرگزاری‌ها مدعی شدند پاریس خواسته تا بارسا در قرارداد انتقال نیمار به کاتالان عثمانه دمبله را هم بگنجاند.

پاری‎سن ژرمن با نیمار مشکل دارد و می‌داند او قصد بازگشت بعد از تعطیلات را ندارد، اما این را هم نمی‌خواهد که این بازیکن را هر طور شده از دست بدهد. در اولین تماس به بارسا گفتند که برای خرید نیمار باید ۳۰۰ میلیون یورو پرداخت شود، بارسا موافقت نکرده اما عقب‎نشینی هم نداشته؛ حتی لوپاریزین مدعی شده این تازه شروع کار بوده است.

بارسا تصمیم گرفته در کنار پول بازیکنی را هم پیشنهاد دهد تا کار انتقال را راحت‌تر کند. برای شروع هم به فلیپه کوتینیو فکر کرده است. خود کوتینیو هم این انتقال را دوست داشت و بارسا تصمیم داشت او را به اضافه ۱۰۰ میلیون یورو به پاریس بدهد.

مطبوعات فرانسه اما نوشتند که تیم فرانسوی مشتاق داشتن دمبله است و برایشان هم خوب است که او با قراردادی قرضی و یک ساله به فرانسه برود و پاری‌‎سن ژرمن این اجازه را داشته باشد که بعد از یک سال او را به طور دائم به خدمت گیرد.

باید دید واکنش بارسا به چنین درخواستی چه خواهد بود.
Histats.com START (standard) Histats.com END