آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۲۵۸۲
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۲
مشاور عالی و دستیار ویژه صنعت، معدن و تجارت گفت: تأمین مواد اولیه واحدهای تولیدی بدون ثبت سفارش در مناطق آزاد را در دستور کار داریم.
به گزارش فیدوس: صادق نجفی در دیدار با اعضای فراکسیون مناطق آزاد مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: این تصمیم در جهت حمایت همه جانبه از تولید داخل به خصوص در شرایط اقتصادی کنونی و تحقق رونق تولید گرفته شده است.

وی حمایت از صادرات واحدهای تولیدی صادرات گرا را برنامه دیگر وزارت صمت در سال رونق تولید دانست و تصریح کرد: در همین راستا ارائه تسهیلات لازم برای فرآوری صادرات را جهت ایجاد ارزش افزوده بیشتر به خصوص در حوزه معدن و صنایع معدنی در دستور کار داریم.

مشاور عالی و دستیار ویژه صمت با اشاره به برنامه‌های این وزارتخانه در جهت توسعه صادرات غیرنفتی، گفت: هدف گذاری ۳۲ میلیارد دلاری صادرات کالا و خدمات به ۱۵ کشور همسایه و نزدیک به کشورمان را امسال در برنامه کاری خود داریم.

نجفی در پایان اضافه کرد: در همین راستا توانمند سازی و توسعه بنگاه‌های خرد، کوچک و متوسط(SME) ها با هدف افزایش صادرات غیرنفتی این واحدها از طریق کنسرسیوم‌های صادراتی دیگر برنامه وزارت صمت در سال تحقق رونق تولید خواهد بود.
Histats.com START (standard) Histats.com END