آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۲۵۶۳
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۸
علیرضا شکرخدایی، مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق اهواز گفت: در راستای تحقق دولت الکترونیک، از ابتدای شهریورماه سال جاری، قبوض کاغذی برق حذف می ‌شوند و صورتحساب برق مصرفی مشترکان بصورت پیامکی ارسال خواهد شد.
به گزارش فیدوس: علیرضا شکرخدایی، مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق اهواز گفت: در راستای تحقق دولت الکترونیک، از ابتدای شهریورماه سال جاری، قبوض کاغذی برق حذف می ‌شوند و صورتحساب برق مصرفی مشترکان بصورت پیامکی ارسال خواهد شد.
وی بیان داشت: به منظور جلوگیری از بروز وقفه در خدمات رسانی، مشترکان باید شماره تلفن همراه خود را با یکی از روش‌های ارائه شده در سامانه الکترونیکی این شرکت ثبت نام نمایند.
شکرخدایی اظهار کرد: ارسال رمز رایانه صورتحساب برق محل به شماره ۱۰۰۰۸۱۲۱، مراجعه به امور مشترکین برق منطقه‌ای که اشتراک برق در آن محل قرار دارد و یا مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت روش‌هایی برای ثبت نام در سامانه الکترونیکی این شرکت برای حذف صدور قبض کاغذی و جایگزینی صورتحساب الکترونیک هستند.
مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق اهواز از شهروندان خواست، پیش از پایان مهلت ثبت نام و به منظور جلوگیری از بروز مشکلات به دلیل پرداخت نشدن به موقع هزینه برق، نسبت به ثبت نام در سامانه اقدام نمایند. 
Histats.com START (standard) Histats.com END