آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۲۵۶۱
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۶
پسرجوانی که برای ایجاد رعب وحشت درمنطقه سلیچ غربی آبادان و خصومت شخصی با یکی از همشهریانش اقدام به تیراندازی بسمت درب خانه ای کرده بود با تلاش مأموران پلیس آبادان دستگیر شد.
به گزارش فیدوس: پسرجوانی که برای ایجاد رعب وحشت درمنطقه سلیچ غربی آبادان و خصومت شخصی با یکی از همشهریانش اقدام به تیراندازی بسمت درب خانه ای کرده بود با تلاش مأموران پلیس آبادان دستگیر شد.
با اعلام این خبر بلافاصله تیمی از کارآگاهان دست به کار شدند تا با دستگیری فرد مسلح پرونده را به سرانجام برسانند.در بررسی های به عمل آمده مشخص شد روز حادثه مردجوانی با صورت پوشیده در حالی که اسلحه ای به دست داشته به سمت در خانه ای در محله سلیج غربی شلیک کرده و متواری شده است.
به این ترتیب تحقیقات گسترده ای در این زمینه آغاز شد و ماموران موفق شدند با استفاده ازمنابع اطلاعاتی متهم شناسایی ودر عملیاتی غافلگیرانه در مخفی گاهش دستگیر شد.
مرد جوان در همان بازجویی هایی اولیه لب به اعتراف گشود و به مأموران گفت:به دلیل اختلاف وخصومت شخصی با یکی از همشهریانم و همچنین زهر چشم گرفتن و قدرت نمایی دست به اینکار زدم و به سمت در خانه مسکونی شلیک کردم .با اعترافات مرد جوان پرونده ای در این خصوص تشکیل و به مراجع قضایی ارسال شد. 
Histats.com START (standard) Histats.com END