آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۲۵۳۰
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۷
چرا وزارت ورزش ورود نمی‌کند؛
انتشار تصویری که طی آن مدیرعامل باشگاه بزرگ و قدیمی پرسپولیس مقابل مالک تیم تازه تاسیس پدیده نشسته و درخواست گرفتن سرمربی آنها را دارد، شان باشگاه قرمز پایتخت را پایین آورده است.
به گزارش فیدوس: باشگاه پرسپولیس برای اینکه بتواند سرمربی فصل آینده اش را انتخاب کند دست به دامان مالک یک باشگاه خصوصی شد اما نتیجه این دست به دامان شدن همان بود که از اول هم پیش بینی می شد؛ پدیده گل محمدی را به پرسپولیس نداد!

ایرج عرب که با بی تدبیری و پیش بینی نکردن منابع مالی مربی تحت قرارداد باشگاهش را به راحتی از دست داد تا سیل انتقاد هواداران به سمتش سرازیر شود، در این شرایط بهترین راه را انتخاب سرمربی‌ای دید که بین هواداران مقبولیت داشته باشد تا شاید کمی از میزان عصبانیت هواداران را کم کند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس که از راه های مختلف با گل محمدی ارتباط گرفته بود تا وی را راضی به فسخ قراردادش با پدیده کند و مسئولیت هدایت سرخپوشان را برعهده بگیرد، پس از آنکه توسط مشاوران کارنابلدش نتوانست نظر مساعد یحیی را جلب کند، خودش پا پیش گذاشت تا شاید کار را تمام کند.

ایرج عرب برای رسیدن به خواسته اش به دفتر مالک باشگاه پدیده رفت و روبروی او نشست و درخواستش را مطرح کرد اما پاسخ همان بود که از ابتدا هم پیش بینی می شد؛ «پدیده گل محمدی را به پرسپولیس نداد.»حالا پرسش از ایرج عرب این است که آیا شان باشگاه قدیمی و ریشه دار پرسپولیس با میلیون ها هوادارش این بود که مدیرعاملش برود در دفتر مالک یک تیم خصوصی و تازه تاسیس و به نوعی التماس کند که سرمربی تان را به ما بدهید تا از این وضعیت نجات پیدا کنیم؟

آیا ارزش ماندن در صندلی مدیریت باشگاه بالاتر از شان خود باشگاه است که به خاطر گرفتن یک سرمربی تحت قرارداد یک تیم دیگر به دفتر مالک بروید و گدایی سرمربی کنید؟ چه کسی باید به این وضعیت ناخوشایند در باشگاه پرسپولیس رسیدگی کند؟

وزارت ورزش که فصل گذشته از حضور پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا به خود می بالید و تا ماه ها مسئولانش «پز» این موفقیت را می دادند، حالا کجا هستند که جلوی این «ذلیل» شدن پرسپولیس را بگیرد؟
منبع: مهر
Histats.com START (standard) Histats.com END