آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۲۴۴۱
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۸
مالک باشگاه پدیده با بیان اینکه خبر توافق یحیی گل‌محمدی با پرسپولیس صحت ندارد و مذاکره با این مربی حرفه‌ای نیست، گفت: هیچ توافقی در کار نبوده است و توافقی هم نخواهد بود.
به گزارش فیدوس: فرهاد حمیداوی در واکنش به خبر توافق یحیی گل محمدی با باشگاه پرسپولیس، گفت: این خبر را کاملا تکذیب می کنم. بنده تازه به ایران رسیده ام. کلیپ صحبت های آقای پیمان یوسفی را برایم فرستادند. هیچ توافقی نبوده و توافقی هم نخواهد بود.

وی درباره اینکه آیا امکان دارد گل محمدی در غیاب او با پرسپولیس مذاکره کرده باشد؟ تاکید کرد: بعید می دانم چون این کار حرفه ای نیست. به گل محمدی ایمان کامل دارم. می دانم او چنین جلسه ای نمی گذارد چون دو سال با ما قرارداد دارد. فردا هم روز اول تمرین پدیده است. در چند روز گذشته مدام با گل محمدی صحبت می کردیم تا تیم را ببندیم و فکر نمی کنم مشکلی باشد. 

مالک باشگاه پدیده یادآور شد: نمی دانم این خبرها از کجا در می آید. حتی درباره مربی بعدی ما صحبت شده است و می گویند جانشین گل محمدی انتخاب شده است! نمی دانم این اخبار از کجا در می آید!

حمیداوی درباره اینکه چرا یحیی گل محمدی با او به برزیل سفر نکرد؟ تصریح کرد: گل محمدی ۶ بازیکن به ما معرفی کرد که دو بازیکن را انتخاب کردیم. برای همین دیگر نیاز نبود گل محمدی بیاید. از این دو برزیلی امضا هم گرفته ایم و این هفته همه چیز را جمعبندی می کنیم. ما کل تیم خودمان را با نظر یحیی برای دو سال بسته ایم.
منبع: مهر
Histats.com START (standard) Histats.com END