آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۲۳۷۸
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۳
با حکم وزیر کشور؛
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستائی وزیر کشور از امضای حکم انتصاب شهردار جدید اهواز از سوی وزیر کشور خبر داد.
به گزارش فیدوس: مهدی جمالی‌نژاد با بیان خبر فوق گفت: رحمانی فضلی وزیر کشور حکم انتصاب موسی شاعری کریمی، شهردار جدید اهواز را امضا کرد.

وی افزود: بر اساس تبصره ۳ ماده ۸۰ قانون تشکیلات، وظایف و انتخاب شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران، انتصاب شهرداران در شهرهای با جمعیت بیشتر از ۲۰۰ هزار نفر و مراکز استان بنا به پیشنهاد شورای شهر و حکم وزیر کشور صورت می‌گیرد.

در حکم رحمانی فضلی در خصوص انتصاب موسی شاعری کریمی آمده است: در اجرای تبصره (۳) ذیل بند یک ماده (۸۰) قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران، مصوب ۱۳۷۵.۳.۱ با اصلاحات بعدی و با توجه به پیشنهاد شورای اسلامی شهر اهواز و نظر به تجارب ارزنده به موجب این حکم، جناب‌عالی را به سمت شهردار اهواز منصوب می‌کنم.

در حکم وزیر کشور تاکید شده است: امیدوارم با استعانت از پروردگار یکتا و با درنظر گرفتن صرفه و صلاح شهر و توزیع عادلانه خدمات و امکانات در مناطق، مراقبت در انضباط مالی، مطالعه و بهره‌گیری از همه ظرفیت‌ها و کوشش در ایجاد محیط سالم شهری و به کارگیری خلاقیت و نوآوری در اداره امور شهر، نیل به اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی و منویات و مطالبات مقام معظم رهبری «مدظله العالی» و سیاست‌های دولت تدبیر و امید میسر گردد.

به گزارش خبرنگار مهر، شورای شهر اهواز در جلسه ۲۶ اردیبهشت خود منصور کتانباف را برکنار و موسی شاعری را با ۱۱ رأی به‌عنوان شهردار این کلانشهر به وزارت کشور معرفی کرد. در همان روز موسی شاعری به عنوان سرپرست شهرداری اهواز نیز منصوب شده بود و تا به امروز این سمت را به عهده داشت.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری کلانشهر اهواز، مسؤول روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان خوزستان و رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی کانون‌های تبلیغاتی خوزستان از جمله سوابق موسی شاعری هستند.
Histats.com START (standard) Histats.com END