آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۲۳۴۶
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۵
رئیس دادگستری دزفول از ایجاد صلح و سازش بین وراث بر سر ارث میلیاردی با تلاش اعضای شعبه 5 شورای حل اختلاف این شهرستان خبر داد.
به گزارش فیدوس: رئیس دادگستری دزفول از ایجاد صلح و سازش بین وراث بر سر ارث میلیاردی با تلاش اعضای شعبه 5 شورای حل اختلاف این شهرستان خبر داد.
محمدیار ممبینی اظهار کرد: چند سال پیش پرونده اختلاف و نزاع بین وراث بر سر ارث به ارزش 5 میلیارد تومان در دادگاه این شهرستان تشکیل شد. اختلاف بسیار شدیدی بین این افراد به وجود آمده بود و در این مدت، وراث علیه یکدیگر در دادسرا و دادگاه دزفول شکایت کرده بودند.
وی افزود: برای ایجاد صلح و سازش بین وراث، دو فقره پرونده تحریر ترکه و مهرموم به شعبه 5 شورای حل اختلاف این شهرستان ارجاع داد شد. خوشبختانه تلاش و کوشش اعضای این شعبه با برگزاری چندین جلسه با وراث نتیجه داد و در نهایت توانستند پرونده اختلاف چند ساله بین ورثه را با صلح و سازش مختومه کنند. 
رئیس دادگستری دزفول ضمن تقدیر از تلاش‌ها و زحمات اعضای شورای حل اختلاف این شهرستان مبنی بر حل و فصل این اختلاف گفت: شورای حل اختلاف در زمینه حل و فصل دعاوی و ایجاد آرامش بین مردم در جامعه نقش مؤثر و سازنده‌ای دارد و باید این نهاد مردمی بیشتر مورد حمایت قرار بگیرد. 

Histats.com START (standard) Histats.com END