آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۲۳۱۵
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۲
فرمانده انتظامی شهرستان آبادان از وقوع دو فقره قتل در یکی از روستاهای آبادان و دستگیری قاتل در صحنه جرم خبر داد.
به گزارش فیدوس:فرمانده انتظامی شهرستان آبادان از وقوع دو فقره قتل در یکی از روستاهای آبادان و دستگیری قاتل در صحنه جرم خبر داد.

سرهنگ سید محسن تقی زاده اظهار کرد: ساعت ۲۱ شب گذشته پس از تماس تلفنی یکی از معتمدان محله در روستای تنگه۱ به پاسگاه محل (ابوشانگ) مبنی بر وقوع دو فقره قتل در یکی از منازل این روستا به طور سریع مأموران انتظامی برای بررسی موضوع در محل حاضر شدند.

وی افزود: مأموران به محض مراجعه به نشانی اعلام شده در ابتدا با جوانی ۳۹ ساله درحالی‌که چاقو به دست شتابان قصد خروج از منزل را داشت مواجه می‌شوند که به طور سریع وی را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان آبادان تصریح کرد: مأموران پس از ورود به منزل، در یکی از اتاق‌ها با جسم بی‌جان یک دختر ۱۶ ساله و یک خانم جوان ۲۷ ساله مواجه شدند.

سرهنگ تقی زاده با بیان اینکه شخص دستگیر شده که قاتل و صاحب منزل بوده، پیش از ارتکاب این جنایت، خانواده خود را در یکی از اتاق‌های منزلش حبس کرده بود، یادآور شد: قاتل سپس دو مقتول را که هر دو متعلق به دو برادر دیگرش بودند را به اتاقی دیگر برده و یکی را با روسری خود او خفه و دیگری را با ضرب چاقو به گردنش به قتل رسانده است.

وی گفت: خانواده محبوس شده قاتل، توسط پلیس از اتاق بیرون آورده شدند و جنازه هر دو مقتول نیز به سردخانه انتقال داده شدند.

وی با اشاره به اینکه قاتل برای سیر مراحل قانونی تحویل پلیس جنایی شد، افزود: قاتل در بازجویی با پلیس دلیل قتل را مسائل ناموسی عنوان کرده و گفته دو نفری را که به قتل رسانده دختران برادرانم بودند که پیش من زندگی می‌کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان آبادان اظهار کرد: به گفته قاتل، پدر مقتول ۱۶ ساله در شیراز زندگی می‌کند و پدر دیگری سال‌ها پیش فوت کرده و دخترش پس از متارکه نزد وی زندگی می‌کرد.

سرهنگ تقی زاده با بیان اینکه قاتل برای محاکمه قضایی در اختیار قانون قرار می‌گیرد، با اظهار تاسف از این حادثه تلخ تصریح کرد: متأسفانه برخی‌ها به جای تصمیم درست و استفاده از مجرای قانونی و یا حل موضوعات اینچنینی در نشست با بزرگان، دست به کارهای غیرعقلانی و گاهی جنایت می‌زنند که دیگر پشیمانی هیچ سودی برایشان ندارد.
منبع: مهر
برچسب ها: قتل ، فیدوس
Histats.com START (standard) Histats.com END