آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۲۲۷۴
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۹
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در شرایطی بر داشتن قرارداد با برانکو ایوانکوویچ تا یک سال دیگر تاکید می‌کند که سرمربی سابق سرخپوشان حدود دو ماه پیش پاسخ این ادعا را داده بود.
به گزارش فیدوس: مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در شرایطی بر داشتن قرارداد با برانکو ایوانکوویچ تا یک سال دیگر تاکید می‌کند که سرمربی سابق سرخپوشان حدود دو ماه پیش پاسخ این ادعا را داده بود.

نگرانی هواداران پرسپولیس برای جدایی برانکو ایوانکوویچ از این تیم از چند ماه پیش شدت گرفت و با صحبت‌های مشکوک این سرمربی کروات در یک نشست خبری به اوج رسید.

روز ۲۳ فروردین و پیش از بازی پرسپولیس با سایپا بود که برانکو طبق روال معمول در نشست خبری حاضر شد. او در خلال صحبت‌هایش با خبرنگاران با سئوالی درباره وضعیتش برای آینده مواجه شد.

خبرنگاری از برانکو پرسید: «در توئیتر طی یک نظرسنجی از هواداران پرسپولیس با این عنوان که آیا موافق دوباره فینالیست شدن پرسپولیس در آسیا هستید یا اینکه ترجیح می‌دهید برانکو قراردادش را تمدید کند و پاسخ این نظرسنجی رأی ۸۰ درصدی هواداران به تمدید قرارداد برانکو بوده است. نظر شما در این خصوص چیست؟»

برانکو اما پاسخی مشکوک به این سئوال داد؛ تا جایی که واکنش ها به این جواب برانکو تا چند روز ادامه داشت: «خوشحالم که هواداران این‌طور فکر می‌کنند. آنها برای من بسیار ارزشمند و به نوعی مهمترین هستند … من یک سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارم، اما در فوتبال چیزی به عنوان قرارداد وجود ندارد و نمی‌دانم چه اتفاقی در آینده رخ می‌دهد. مهم این است که تا زمانی که هستیم از حضورمان لذت ببریم. اینکه حالا یک ماه یا دو ماه یا ۶ ماه دیگر چه اتفاقی رخ خواهد دارد در آینده مشخص خواهد شد.»

برانکو در شرایطی به این سئوال جواب می داد که می دانست یک سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد و حتی پیش بینی ادعای این روزهای مدیران باشگاه پرسپولیس را هم کرده بود. سرمربی سابق پرسپولیس می دانست در صورت جدایی از این تیم در پایان فصل، پرسپولیسی ها روی «قرارداد داشتن» او تاکید و احتمالاً جدایی اش را محکوم می کنند. برای همین از همان روز با پاسخی که داد به نوعی جدایی اش را قریب الوقوع را خبر می داد.
منبع: مهر
Histats.com START (standard) Histats.com END