آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۲۲۱۹
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۴
علی رغم همه حرف و حدیث های اخیری که در مورد فرهاد مجیدی شکل گرفته بود، این چهره محبوبی استقلال حمایت خود را از سرمربی جدید این تیم اعلام کرد.
به گزارش فیدوس: مجیدی شنبه برای اولین بار به عنوان سرمربی تیم ملی امید در تمرینات این تیم حاضر شد. حضور مجیدی در تیم ملی امید اگرچه انبوهی از سوالات را در مورد برنامه وی برای رساندن تیم امید به المپیک به همراه داشت، اما مجیدی بعد از این تمرین مجور شد به سوالات زیادی در مورد باشگاه استقلال هم پاسخ بدهد.

مجیدی پیش از این تلاش کرده بود که به عنوان سرمربی دائم استقلال انتخاب شود، اما با این وجود حمایت خود را از استراماچونی اعلام کرد تا مشخص شود که بازیکن سابق استقلال به قول وفادار بوده و حاضر نیست به هر قیمتی برای نشستن روی نیمکت آبی پوشان تلاش کند.

مجیدی در این مورد گفت:

«استقلال خانه من است و در قلب من جا دارد. مربیان باشگاه تصمیم به آوردن مربی خارجی آوردند و از صمیم قلب برای این تیم آرزوی موفقیت دارم. من به شخصه شاهد بودم فتحی تلاش‌های شبانه‌روزی برای آوردن چنین مربی بزرگی انجام می‌داد. استراماچونی مربی بزرگی است. همان روز هم که به من در اواخر فصل پیشنهاد سرمربی‌گری دادند، من گفتم به شرطی که مربی خوبی برای استقلال بیاورید.»

مجیدی همچنین در مورد لیست خرید آبی پوشان که جنجال ساز شده هم توضیحاتی داد. گفته می شود که چندین نفر در باشگاه استقلال برای خرید بازیکن جداگانه وارد عمل شده اند. مجیدی در این مورد هم گفت:

« من برای لیست دادن و انتخاب یک سری از بازیکنان صحبت شد و من هم قصد داشتم تا کاری کنم تیم استقلال حفظ شود زیرا تیم خوبی را در اختیار داشتیم. قرارداد بزرگان تیم باید تمدید می‌شد اما عوامل دیگر در باشگاه صحبت‌های خود را انجام می‌دادند و من هم بهتر دیدم که استعفا دهم».
Histats.com START (standard) Histats.com END