آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۲۲۱۸
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۳
رئیس پلیس آگاهی استان همدان از دستگیری سه سارق به عنف زیورآلات از آرایشگاه زنانه در این استان خبر داد.
 رئیس پلیس آگاهی استان همدان از دستگیری سه سارق به عنف زیورآلات از آرایشگاه زنانه در این استان خبر داد.

رضا زارعی  اظهار کرد: در پی ارجاع یک فقره پرونده سرقت به عنف زیورآلات از سه خانم در آرایشگاه زنانه در یکی از مناطق شهر همدان، بلافاصله اکیپی از کاراگاهان پلیس آگاهی به بررسی موضوع پرداختند.

وی در ادامه گفت: در تحقیقات پلیسی و برابر اظهارات شاکیان مشخص شد، دو جوان مسلح به سلاح سرد قمه با صورت پوشانده به وسیله کلاه مخصوص وارد آرایشگاه شده و از سه خانم حاضر در آرایشگاه مقداری زیورآلات از قبیل گردنبند، گوشواره، دستبند و النگو سرقت کرده‌اند.

رئیس پلیس آگاهی استان همدان بیان کرد: زیورآلات سرقت شده به ارزش حدود 350 میلیون ریال بود و سارقان پس از سرقت این سه خانم را در دستشویی آرایشگاه حبس کرده و از محل متواری شدند.

وی افزود: با انجام تحقیقات و بکارگیری شگردهای پلیسی و بررسی دوربین‌های مداربسته ساختمان‌های اطراف آرایشگاه مشخص شد، دو نفر به صورت پیاده در محل پرسه می‌زدند که به دلیل کیفیت پایین دوربین، چهره متهمان مشخص نشد.

زارعی تصریح کرد: با توجه به اظهارات یکی از شاکیان، یکی از کارکنان آرایشگاه با وجود اتمام کار به گفته خودش در انتظار خواهرش تا ساعت‌ها در آرایشگاه بوده که به محض ورود سارقان به آرایشگاه، یکی از سارقان قصد سرقت النگوهایش را داشت اما سارق دیگر گفت النگوهایش بدل است.

وی ادامه داد: مأموران با انجام اقدامات پیچیده اطلاعاتی و پلیسی، سارقان را که با یکی از کارکنان آرایشگاه ارتباط داشت، شناسایی و در کمتر از 72 ساعت او را در اقدامی غافلگیرانه دستگیر کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان همدان در پایان خاطرنشان کرد: دو متهم مرد این پرونده به همراه یکی از کارکنان این آرایشگاه دستگیر و در بازجویی‌های فنی و تخصصی به جرم خود اعتراف کرده و با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند
منبع: رکنا
Histats.com START (standard) Histats.com END