آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۲۱۷۳
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۶
سردار مهماندار گفت: طی چند روز آینده محدودیت ترافیک پل گیشا آماده و اجرا می‌شود.
به گزارش فیدوس: ارائه محدودیت ترافیکی پل گیشا از چند روز آیندهبه گزارش خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سردار محمدرضا مهماندار رئیس پلیس راهور تهران بزرگ در جمع خبرنگاران درباره ناایمن بودن پل گیشا و جمع‌آوری آن اظهار کرد: بیش از یک سال است که جلساتی را با معاونت فنی عمرانی شهرداری تهران در این خصوص داشته‌ایم و بحث ناایمن و نوسازی موضوع مهمی است و پلیس باید وقت بیشتری بگذارد.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با بیان اینکه طی چند روز آینده محدودیت ترافیک پل گیشا آماده شده و بسته می‌شود، افزود: برداشتن پل گیشا خیلی مهم است، چرا که تردد‌ها باید کاهش یابد و اگر تردی به صورت اجبار انجام شود از مسیر‌های فرعی صورت گیرد که این موضوع با تابلو‌ها و علائم به مردم اطلاع‌رسانی خواهد شد.

وی مدت زمان جمع‌آوری پل گیشا را یک سال اعلام کرد و ادامه داد: از شهرداری خواسته‌ایم یک مسیر شرقی غربی را حداقل در مهر ماه آماده کنند، تا بتواند در راستای تردد شهروندان مثمر ثمر باشد.

سردار مهماندار بیان کرد: ۴ میلیون خودرو و ۳ میلیون موتورسیکلت در تهران تردد دارند که باید از ابزار‌های الکترونیکی برای مدیریت ترافیکی استفاده کنیم.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ خاطرنشان کرد: افزایش تعداد دوربین‌ها، درخواست پلیس از شهرداری است.
برچسب ها: پل گیشا ، فیدوس
Histats.com START (standard) Histats.com END