آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۲۱۵۴
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۵
مدیر آب و فاضلاب شبکه آبادان با اشاره به قطع شبکه آب آشامیدنی هفت منطقه این شهر از روز چهارشنبه گفت:مشکل قطع آب این مناطق روز جمعه بر طرف شد.
به گزارش فیدوس: مدیر آب و فاضلاب شبکه آبادان با اشاره به قطع شبکه آب آشامیدنی هفت منطقه این شهر از روز چهارشنبه گفت:مشکل قطع آب این مناطق روز جمعه بر طرف شد.
علیرضا خلیلی نیا اظهار داشت: آب برخی مناطق آبادان مانند سلیچ غربی و شرقی، فرهنگیان، شهرک صنعتی، نیروگاه گازی، کوی قدس و مسکن مهر از روز چهارشنبه بدلیل شکستگی در خط انتقال آب در ورودی آبادان قطع شده بود که این مشکل امروز برطرف شد.
وی افزود: در این ۲ روز اکیپ‌های اداره آبفا آبادان به صورت شبانه روز در پی تعمیر خط انتقال آب بودند.
مدیر آبفا شبکه آبادان گفت: برای اینکه آب در این مناطق به صورت مداوم قطع نباشد کار تعمیر خط را در ۲ مرحله انجام دادیم و اکنون نیز قسمتی از کار باقی مانده که در روزهای آینده نسبت به رفع مشکل اقدام می شود.
خلیلی نیا تصریح کرد: برای رفع کامل شکستگی خط انتقال آب می‌بایست قسمتی از مسیر ورودی اهواز - آبادان بسته شود که با هماهنگی پلیس راهور و فرمانداری هماهنگی لازم صورت گرفت و مسیر مذکور برای ساعاتی بر روی خودروها بسته شد.
وی اظهار داشت: در حال حاضر هیچ گونه مشکل حادی در زمینه آب آشامیدنی آبادان وجود ندارد و شهروندان از آب شرب سالم و بهداشتی بهره مند هستند. 
Histats.com START (standard) Histats.com END