آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۲۱۱۸
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۳
ساعت 9 شب سه‌شنبه خبری مبنی بر آدم‌ربایی در میدان میوه و تربار به کلانتری اعلام شد. مأموران گشت بلافاصله در محل حاضر شدند و در نخستین بررسی‌ها دریافتند زنی ۴۴ ساله عامل این کودک‌ربایی است.
به گزارش فیدوس: ساعت 9 شب سه‌شنبه خبری مبنی بر آدم‌ربایی در میدان میوه و تربار به کلانتری اعلام شد. مأموران گشت بلافاصله در محل حاضر شدند و در نخستین بررسی‌ها دریافتند زنی ۴۴ ساله عامل این کودک‌ربایی است.

سرهنگ بهزاد ثابت راسخ - رئیس کلانتری 150 تهرانسر -  در تشریح این خبر گفت: والدین این پسربچه5ساله که برای خرید به این مرکز مراجعه کرده بودند به مأموران گفتند: در یک لحظه به علت سهل‌انگاری، حواسمان از کودک پرت شد و متوجه شدیم پسرمان نیست.در حالی که آنها همه جا را به دنبال او می‌گشتند ناگهان پدر بچه زنی چادری را دید که با عجله در حال فرار است. در همین هنگام، از روی کفش‌های بچه که از زیر چادر این زن بیرون مانده بود متوجه ماجرا شده و از فرار زن جلوگیری کردند.
این مقام انتظامی اضافه کرد: متهم به همراه همسر و فرزند ۱۳ ساله‌شان در شهر قدس زندگی می‌کنند و هر دو معتاد به هروئین هستند. بر اساس شواهد به نظر می‌رسد وی اختلالات روانی دارد که البته در صورت اعزام وی به پزشکی قانونی نظریه اعلام خواهد شد. وی در تحقیقات پلیسی عنوان کرد من فکر می‌کردم این کودک فرشته است و قصد داشتم او را با خود به خانه‌ام ببرم.
منبع: خبرآنلاین
Histats.com START (standard) Histats.com END