آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۲۱۰۱
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰
معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی شاهرود بابیان اینکه روز گذشته مرد ۴۰ ساله در استخر کشاورزی روستای سعدآباد شاهرود غرق شد، گفت: این فرد از ساکنان بومی منطقه نیست.
به گزارش فیدوس: معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی شاهرود بابیان اینکه روز گذشته مرد ۴۰ ساله در استخر کشاورزی روستای سعدآباد شاهرود غرق شد، گفت: این فرد از ساکنان بومی منطقه نیست.
ناصر سلمان پور ضمن بیان اینکه ساعت ۱۴:۵۲ روز گذشته پنج‌شنبه یک مورد غرق‌شدگی در استخر ذخیره آب کشاورزی روستای سعدآباد شاهرود به مرکز اورژانس گزارش شد، ابراز داشت: با تلاش آتش‌نشانی این فرد از آب بیرون کشیده شد که شواهد نشان می‌داد از زمان مرگ وی مدت زیادی گذشته است.

وی ضمن بیان اینکه این مرد مجهول‌الهویه، از ساکنان بومی این روستا نبوده است، افزود: این مرد ۴۰ ساله از درب استخر وارد نشد و از زیر فنس به داخل آن رفته بود که علت و جزئیات این حادثه مشخص نیست.

معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی شاهرود بابیان اینکه استخرهای ذخیره آب کشاورزی محل مناسبی برای شنا نیست، ابراز داشت: با توجه به نزدیک شدن ایام گرم سال بسیاری از مردم تصور می‌کنند که می‌توانند در این استخرها شنا کنند متأسفانه مواردی از غرق‌شدگی در این استخرها سال‌های قبل گزارش شد و لذا از مردم تقاضا می‌کنیم از شنا در حاشیه رودخانه‌ها، سدها و استخرها به‌طور جد خودداری کنند.

سلمان پور به حادثه دیگری اشاره و تصریح کرد: روز گذشته با اعلام یک مورد زایمان در روستای طرود بلافاصله نیروهای اورژانس عازم منطقه شدند که با توجه به داشتن درد زایمان این خانم ۲۹ ساله به‌صورت طبیعی نوزاد دختر خود را در ۱۵ کیلومتر مانده به شاهرود به دنیا آورد.

وی افزود: خوشبختانه با همراهی تیم اورژانس حال این نوزاد دختر و مادر خوب گزارش می‌شود که در بخش زنان بیمارستان بهار شاهرود هم‌اکنون بستری و تحت مراقبت هستند.

منبع: خبر فارسی

Histats.com START (standard) Histats.com END