آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۲۰۲۸
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۰
مدیر جغرافیایی و طرح های کلان توسعه زیرساخت های منطقه آزاد اروند گفت: تفاهمنامه همکاری مشترک بین منطقه آزاد اروند و کمیته امداد امام خمینی(ره) منعقد شد.
به گزارش فیدوس: مجید رحیمی روز سه شنبه در جمع خبرنگاران تفاهمنامه منعقد شده بین منطقه آزاد اروند و کمیته امداد را ۳۰ به ۷۰ بیان کرد و گفت: در این تفاهمنامه اجرای طرح پایلوت ۱۰۰ واحد مسکن مددجویان با اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال به صورت ۲ ساله تعریف شده و قابلیت تمدید دارد که ۷۰ درصد هزینه‌هایی که برای اشتغالزایی در نظر گرفته شده از سوی کمیته امداد و ۳۰ درصد هزینه‌ها توسط منطقه آزاد اروند پرداخت می‌شود.

وی با بیان اینکه این طرح زودبازده است، گفت: این طرح برای هر واحد مسکونی مددجویان زودبازده و قابل اجرا ست و در حال حاضر یک واحد به صورت آزمایشی در یکی از روستاهای شلمچه به بهره برداری رسید.

رحیمی یکی از اهداف اجرای این طرح را اشتغالزایی و کسب درآمد برای خانوارهای زیرپوشش کمیته امداد عنوان کرد و گفت: هدف ما خودکفایی مددجویان و افزایش درآمد این قشر از جامعه است.

وی در ادامه گفت: در این راستا هر واحد مسکونی مددجویان ۲ کنتور دارند یک کنتور که از شبکه برق سراسری وارد منازل می‌شود و یک کنتور هم برقی است که از طریق پنل ها تولید و به شبکه برق می‌دهند و کنتورهایی که برای آنها نصب کردیم به صورت کنتورهای آنلاین عمل می‌کنند و ماهانه هزینه‌ای به حساب آنها واریز می‌شود.

 تفاهمنامه فی ما بین کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان منطقه آزاد اروند برای اجرای طرح نصب پنل‌های خورشیدی تولیدی برق برای واحدهای مسکونی کمیته امداد امام خمینی (ره) با حضور مدیر کل کمیته امداد استان خوزستان و مدیر عامل سازمان منطقه آزاد اروند منعقد شد.
منبع: ایرنا
Histats.com START (standard) Histats.com END