آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۱۹۳۷
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۶
محمد بیک‌زاده با تایید این نکته که گزینه اول ایفای نقش مالک اشتر در سریال امام علی، محمدعلی فردین بوده گفت: فردین یک گالری فرش در میدان ونک داشت که آنجا رفتم و با او صحبت کردم. خودش از همان اول ناامید بود و می‌دانست که اجازه نمی‌دهند ولی ما تلاش خودمان را کردیم.
به گزارش فیدوس: محمد بیک‌زاده با تایید این نکته که گزینه اول ایفای نقش مالک اشتر در سریال امام علی، محمدعلی فردین بوده گفت: فردین یک گالری فرش در میدان ونک داشت که آنجا رفتم و با او صحبت کردم. خودش از همان اول ناامید بود و می‌دانست که اجازه نمی‌دهند ولی ما تلاش خودمان را کردیم.

بیک‌زاده در ادامه درباره دلیل انتخاب داریوش ارجمند گفت: داریوش را از بچگی می‌شناختم اما دلیل انتخابش برای این نقش بازی در «ناخدا خورشید» بود.

تهیه‌کننده سریال امام علی همچنین درباره ویژگی‌ای که داریوش ارجمند داشت و او را بر گزینه‌های دیگری مثل علی نصیریان، مرحوم عزت‌الله انتظامی و … برای بازی در این نقش ارجح‌تر می‌کرد گفت:

در تصویر چشم‌ها حرف می‌زنند. تو در چشم داریوش گاهی آدم خوب می‌بینی، گاهی آدم بد می‌بینی. تو در چشم داریوش آدم دوگانه‌ای می‌بینی و شخصیت مالک همین است. آدم تند و عصبانی‌ای است و آدم مطیعی است. هر دوی این دو شخصیت باید در چهره این کاراکتر باشد. خشن است که در چهره داریوش هست. آنها هم که اسم بردید بازیگرهای خوبی بودند ولی داریوش می‌توانست مالک باشد و مالک سینمای ایران داریوش است.


منبع: خبر آنلاین
Histats.com START (standard) Histats.com END