آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۱۸۸۸
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۲
رئیس کلانتری ۱۲۷ نارمک از کشف جسد زنی در یخچال خانه خبر داد.

به گزارش فیدوس: سرهنگ مجتبی سهرابی منش دیروز طی تماس تلفنی شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وجود بوی تعفن در یک ساختمان چهار طبقه عوامل گشت کلانتری ۱۲۷ نارمک در محل حاضر شدند.
وی گفت: محل حادثه طبقه همکف ساختمانی بود. با ورود مأموران در محل حادثه متوجه شدند در آکاردئونی و درب ورودی ساختمان قفل است. در ادامه با همکاری عوامل آتشنشانی حاضر در محل در آپارتمان مورد نظر باز شد. قبل از بازگشایی در گمان می‌رفت بوی نامطبوع مربوط به فاضلاب ساختمان باشد، ولی پس از گشایش درب عوامل گشتی با جسد یک زن داخل یخچال مواجه شدند که با توجه به گذشت زمان دچار فساد شده بود.
سرهنگ سهرابی منش در ادامه گفت:با پیگیری‌های و تحقیقات اولیه مشخص شد در روز‌های پایانی سال گذشته این خانم و همسرش که به نظر می‌رسد از اتباع افاغنه بودند، این آپارتمان را اجاره کرده و به همراه خواهرش در این محل سکونت داشتند با تحقیقاتی که از همسایگان انجام شد ظاهرا در همان ایام ابتدایی سکونت این خانواده درگیری‌هایی بین خواهر مقتول و همسر مقتول رخ داده که در یکی از این درگیری‌ها دست همسر مقتول توسط خواهر مقتول مجروح شده و همسر مقتول اقدام به شکایت از خواهر زنش داشته و پرونده‌ای نیز در این خصوص در کلانتری ۱۲۷ و مراجع قضایی تشکیل شده بود.
این مقام انتظامی افزود: بنا به اظهارات همسایگان چند هفته پس از از این درگیری خواهر مقتول اسباب خود را از این اپارتمان خارج و به محل دیگری نقل مکان کرده است. طی تحقیقات کارآگاهان همسایگان آخرین بار همسر مقتول را حدودا یک ماه پیش هنگام خروج از اپارتمان دیده بودند و پس از آن هیچ اثری از حضور تاو وجود ندارد و به نظر می‌رسید با توجه به وضعیت جسد زمان قتل همان یک ماه پیش است.
سرهنگ سهرابی منش در ادامه گفت:در بررسی‌های میدانی که توسط تیم تشخیص هویت و عوامل گشت کلانتری ۱۲۷ انجام شد مقتول داخل اتاق خواب با استفاده از شی برنده مثل چاقو به قتل رسیده و قاتل سعی داشته مقتول را درون یخچال قرار دهد تا از فساد وی جلو گیری کند تا فرصت کافی برای فرار داشته باشد.
وی افزود:در جریان تحقیقات ابتدایی مأموران یکی از همسایه‌ها گفت: با توجه به این که این خانم و آقا همیشه استعمال دخانیات داشتند و بوی آن موجب ناراحتی ساکنین شده بود چندین مرتبه همسایه‌ها به آن‌ها تذکر دادند که این کار باعث شده بود ارتباطی بین ساکنان و این خانواده وجود نداشته باشد و از آن‌ها و رفت و آمدشان کسی با خبر نبود.
رییس کلانتری نارمک اضافه کرد: ضمن تحویل جسد به پزشکی قانونی در خصوص موضوع اقدامات لازم انجام و پرونده جهت رسیدگی در اختیار مراجع قضایی و عوامل پلیس آگاهی قرار گرفت.
منبع: ایران
برچسب ها: جسد ، یخچال ، نارمک ، فیدوس
Histats.com START (standard) Histats.com END