آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۱۸۴۵
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۰
فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر از دستگیری مرد ۴۴ ساله‌ای که به دلیل مصرف شیشه، همسر و دختر بچه ۲ ساله اش را به قتل رسانده بود، خبر داد.

به گزارش فیدوس: مرد شیشه ای، همسر و دختر ۲ ساله اش را کشتسرهنگ محمود سعادتی فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان، گفت: روز پانزدهم خردادماه جاری در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع مرگ مشکوک یک زن و یک دختر بچه ۲ ساله در منزلی در بخش " محمدان " شهرستان ایرانشهر، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

این مقام انتظامی افزود: در بررسی‌های اولیه کارآگاهان از صحنه جرم مشخص شد که این مادر ۳۸ ساله به همراه دختر ۲ ساله اش بر اثر خفگی به قتل رسیده اند.

وی بیان داشت: در تحقیقات اولیه مشخص شد شوهر مقتول در صحنه حاضر نیست و برابر اعلام بستگان، نامبرده اعتیاد شدید به مواد مخدر صنعتی از نوع شیشه دارد که بلافاصله تلاش‌ها جهت دستگیری مظنون آغاز شد.

سرهنگ سعادتی ضمن اعلام دستگیری شوهر مقتول در همان لحظات اولیه و انتقال او به پلیس آگاهی افزود: متهم که در ابتدا منکر هر گونه اقدام بر علیه خانواده اش بود پس از انجام بازجویی‌های فنی و تخصصی، با صراحت به جرم خود اعتراف کرد و در خصوص نحوه قتل گفت: از ۷ سالگی تاکنون انواع مواد مخدر را مصرف می‌کنم و حدود ۴ سال است که به شیشه اعتیاد دارم و همسر قبلی ام را نیز به همین دلیل طلاق داده و حدود ۳ سال است که با مقتول ازدواج کرده ام.

در خصوص مصرف مواد مخدر همیشه با همسرم دعوا می‌کردیم که در مورخه ۱۳ خرداد پس از مصرف مواد مخدر شیشه به حمامی که همسرم در آن حضور داشت وارد شدم و با استفاده از شال وی را خفه کردم و پس از پوشاندن لباس به مقتول به داخل اتاق رفتم و فرزندم را نیز با استفاده از جوراب خودم خفه کردم و همان شب در منزل خوابیدم و فردای روز قتل از خانه خارج شدم.

فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر گفت: در بررسی صحنه جرم آلات قتاله جوراب و شال مورد توصیف قاتل به همراه ادوات استعمال مواد مخدر نیز کشف شد.

سرهنگ سعادتی خاطر نشان کرد: متهم پس از تکمیل پرونده به مقامات قضائی معرفی شد.
منبع: مهر
Histats.com START (standard) Histats.com END