آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۱۷۰۵
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۶
چهره‌های معروف در جامعه مورد توجه مردم و رسانه‌ها هستند طوری که ابعاد زندگی خصوصی‌شان مثل ازدواج، طلاق و... هم جنبه عمومی پیدا می‌کند. پیوند میان هنرمندان و سیاستمداران از مواردی است که معمولا سر و صدای زیادی به پا می‌کند.
به گزارش فیدوس: چهره‌های معروف در جامعه مورد توجه مردم و رسانه‌ها هستند طوری که ابعاد زندگی خصوصی‌شان مثل ازدواج، طلاق و... هم جنبه عمومی پیدا می‌کند. پیوند میان هنرمندان و سیاستمداران از مواردی است که معمولا سر و  صدای زیادی به پا می‌کند. در این مطلب به بررسی سرنوشت بازیگران زنی که همسر سیاستمدار اختیار کردند، خواهیم پرداخت.

میترا استاد

کی و با چه کسی ازدواج کرد؟ میترا استاد که در فیلم‌های دختر شاه پریون و واران ایفای نقش کرده است در سال97 با محمدعلی نجفی ازدواج کرد.
آقای داماد چه کاره‌اند؟ محمدعلی نجفی از سیاستمداران برجسته ایران است که سابقه وزیر آموزش و پرورش، شهردار، رئیس سازمان گردشگری و... را در کارنامه کاری خود دارد.
جنجال همسر اول آقای داماد: نجفی حدود 30 سال با سرور تابشیان زندگی کرد. ازدواج دوم باعث دوری این دو نفر از یکدیگر شد.
سرنوشت ازدواج: فرجام ازدواج میترا استاد و همسر سیاستمدارش خونین بود. وی در 7 خرداد با شلیک گلوله همسرش به قتل رسید.
مهناز افشار

کی و با چه کسی ازدواج کرد؟ مهناز افشار در سال 1393 با محمدیاسین رامین ازدواج کرد
آقای داماد چه کاره‌اند؟ یاسین رامین، پسر محمدعلی رامین، معاون اسبق مطبوعاتی وزارت ارشاد در دولت احمدی‌نژاد است. وی دانش‌آموخته روابط و حقوق بین‌الملل است و به فعالیت بازرگانی اشتغال دارد. درباره شغل او ابهامات زیادی مطرح است یاسین رامین پاسخ روشنی به عنوان شغلی‌اش نداده است
جنجال همسر اول آقای داماد: هنگامی که مهناز افشار با رامین ازدواج کرد در برخی از رسانه‌ها گفته شد که شرط ازدواج این بازیگر جدایی یاسین رامین از همسر اولش است.
سرنوشت ازدواج: یاسین رامین چند هفته قبل در دادگاه بدوی به 17 سال حبس محکوم شد که در صورت قطعیت، مجازات اشد یعنی هفت سال حبس اجرا می‌شود. مهناز افشار هم به دلیل شکایت طلبه مازندرانی سر موضوع انتشار توئیت جعلی در دادگاه پرونده دارد. وی هم اکنون در آلمان است و خودش در واکنش به شائبه فرارش گفته که به ایران باز خواهد گشت.
مریم کاویانی

کی و با چه کسی ازدواج کرد؟ خبر ازدواج مریم کاویانی با رامین مهمانپرست در اسفند سال گذشته رسانه‌ای شد.
آقای داماد چه کاره‌اند؟ رامین مهمانپرست فارغ‌التحصیل مهندسی نرم‌افزار از دانشگاه صنعتی شریف و کارشناسی ارشد مدیریت دولتی و دارای مدرک MBA است. 
رامین مهمانپرست در ۹ آبان ۸۸ به عنوان دستیار ویژه وزیر خارجه و سخنگوی جدید این وزارتخانه معرفی شد.
وی همچنین سابقه فعالیت به عنوان سفیر جمهوری اسلامی ایران در تایلند و قزاقستان، لهستان و مدیرکل هماهنگی امور فرهنگی و معاون مدیرکل اطلاعات و مطبوعات وزارت خارجه را دارد. 
جنجال همسر اول آقای داماد: فاطمه یغوبی همسر اول مهمانپرست در اسفند سال 96 درگذشت. نکته جالب این بود که مریم کاویانی در مراسم ترحیم همسر اول مهمانپرست حضور داشت و سال بعد خبر ازدواجش رسانه‌ای شد.
سرنوشت ازدواج: از ازدواج این بازیگر مدت زمان زیادی نمی‌گذرد که درباره آن نتیجه‌گیری شود اما آنچه آشکار است تفاوت محسوس در نوع حضور و رفتار وی در جامعه است. همچنین مریم کاویانی بعد از ازدواجش عکس‌های سابق خود در اینستاگرام را پاک کرد.
آزاده نامداری

کی و با چه کسی ازدواج کرد؟ نامداری در مهر ماه 1394 با سجاد عبادی ازدواج کرد.
آقای داماد چه کاره‌اند؟ سجاد عبادی فرزند رحیم عبادی رئیس سازمان ملی جوانان در دولت اصلاحات بوده است. سجاد عبادی متولد ۱۳۶۰ و فارغ التحصیل رشته سیاستگذاری عمومی و سرپرست حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه غیرانتفاعی(غیردولتی) مهر البرز است و پدرش قائم مقام و عضو هیات علمی همان دانشگاه است.
جنجال همسر اول آقای داماد: بعد از جنجال‌های طلاق نامداری از فرزاد حسنی ازدواج دومش هم کم حاشیه نداشت. همسر اول سجاد عبادی پست اعتراضی را خطاب آزاده نامداری منتشر و وی را محکوم به بهم خوردن زندگی‌اش کرد.
سرنوشت ازدواج: نامداری و همسرش در مرداد 1396 به سوئیس سفر کردند که ناگهان ویدئویی از حجاب نداشتن وی منتشر شد هر چند که نامداری گفت در جمع محارمش بوده است اما نتوانست افکار عمومی را قانع کند. با توجه به این اتفاق به نظر می‌رسد که این موضوع سایه سنگینی بر زندگی کاری وی انداخته است. آزاده نامداری هم اکنون با همسر و دخترش زندگی آرامی را سپری می‌کند.
منبع: آخرین خبر
Histats.com START (standard) Histats.com END